VYBERTE SI! Oblečení na zumbu, street dance nebo aerobik

27. červen 2011  Jana Poncarová   komentáře (0)

Dáváte si pravidelně do těla na zumbě, aerobiku nebo ve fitness centru? Oblékáte staré vytahané tepláky a tričko, ale tak nějak cítíte, že to není úplně ono? Vyberte si nové sportovní oblečení a buďte in i v tělocvičně!

VYBERTE SI! Oblečení na zumbu, street dance nebo aerobikVYBERTE SI! Oblečení na zumbu, street dance nebo aerobik
Reklama

Dát si pořádně do těla, vyplavit stres, nahnat do těla endorfiny, zhubnout nebo si pořádně zadovádět na líbivou hudbu. Každého vede ke sportování něco jiného. Všichni ale podvědomě tušíme, že nám prostě dělá dobře.

Pryč jsou doby, kdy se do tělocvičen chodilo v zašívaných teplákách s vytahanými koleny. Móda pronikla i do sportu. Nemusíte zrovna nosit značkové oblečení zvučných jmen, ale prostě se obléct stylově. Bude se vám lépe hopsat, cvičit, skotačit a zvedne se vám i sebevědomí. Co si obléct?

Oblečení na zumbu

Zumba je opravdu hitem. Snad každý, kdo jí jednou zkusil, už nemohl přestat. Podmanivá latinsko-americká hudba, kombinace aerobiku a tance, pot a legrace. To je prostě zumba. Bylo by škoda obléct si na ni jen tak obyčejné legíny a triko.

Buďte stylové a oblečte si sexy oblečení na zumbu! Jaké vybrat? Vyzkoušejte třeba volné zumba kalhoty a barevný sportovní top bez ramínek.

Taneční oblečení

Ať už děláte street dance nebo jiný tanec, určitě víte, že pohodlné oblečení je velmi důležité. Kromě pohodlí ale dbejte při výběru tanečního oblečení také na design, barvu… To, jak se budete v tanečním oblečení cítit, ovlivní vaše výkony.

Skvělé jsou dlouhé sportovní kalhoty s volným sedem, jež oceníte v případě street dance, nebo módní harémové kalhoty, které vám umožní volný pohyb. Obléct k nim můžete buď volný top, který vám dá pocit lehkosti. A hlavně, u topů se nebojte barev!

Aerobik oblečení

Aerobik patří ke klasice, které propadla už několikátá generace žen. Také aerobik oblečení může mít svůj styl a šarm. Jednoduše řečeno, nemusíte na hodiny aerobiku nosit staré legíny a tričko po tátovi.

Také na aerobik využijete harémové kalhoty, které jsou velmi pohodlné a vzdušné. Dobře vám poslouží také tříčtvrteční kalhoty. Obléct k nim můžete úzký top, který k aerobiku patří přece jen více než volné tričko.

Fitness oblečení

Co si vlastně představit pod fitness oblečením? V první řadě by vám mělo umožnit pohyby, dobře sát pot a měli byste se v něm cítit dobře. Zároveň by fitness oblečení mělo být bezpečné, aby se vám nezachytilo do posilovacích strojů (příliš volná varianta tak není zcela optimální). Ve fitness využijete jak tepláky, tak tříčtvrteční kalhoty. Doplňte je zajímavým topem.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!