Youngprimitive: Jarní kolekce 2011 nejsou jen trička

15. duben 2011  Jana Poncarová   komentáře (0)

FOTOGALERIE! Oblíbili jste si trička youngprimitive s netradičním designem a potiskem? V nové jarní kolekci najdete nejen jen. Youngprimitive myslel letos i na slečny a vytvořil limitovanou sadu sukní i šatů. Prohlédněte si je!

Youngprimitive: Jarní kolekce 2011 nejsou jen tričkaYoungprimitive: Jarní kolekce 2011 nejsou jen trička
Reklama

Oblíbili jste si trička youngprimitive s netradičním designem a potiskem? V nové jarní kolekci najdete nejen jen. Youngprimitive myslel letos i na slečny a vytvořil limitovanou sadu sukní i šatů. Prohlédněte si je!

Duchem mladá brněnská partička youngprimitive vypustila do světa nové jarní kousky. Z dříve striktně dodržovaného formátu trička se kolekce lehce rozrostla na “vyšší dívčí” kousky: sukýnky, tílka a limitovanou kolekci šatů. Veškerá jejich produkce vzniká v dílně v Brně a z pečlivě vybíraných materiálů od českých výrobců. Základním materiálem pro streetovou kolekci je bavlna s příměsí elastanu, a požadavky pro ni jednoznačné - pohodlná, ale s maximálně vypracovanými detaily.

Do kolekce triček přibyly pánské kousky Discosaurus pro věčně mladé vymetače parketů, Acrobot - prostě robot, The Beat pro Ninja tunes znalé a design pro pamětníky legendární hry River Ride. Postteenager pak dokonale vypovídá o rozpoložení dnešního mladého primitiva.

Tip: Líbí se vám trička youngprimitive? Přijďte se podívat na Code Mode, kde bude mít tato značka také svůj stánek.

Na dámských tričkách září design Save my soul?, kterého se kreslířsky ujal Jindra Janíček a Postteenager, kterého má na svědomí mladá grafička Petra Svobodová.

S přesvědčením, že je potřeba věci posunovat dál vznikly kousky složitějšího konstrukčního řešení jednotlivých členění triček, tílek šatů a sukní, s vysokými nároky na materiál a zpracování jak tisku tak šití. Společným prvkem jsou kovové zipy a příjemná barevnost.

youngprimitive
youngprimitive
youngprimitive
youngprimitive
youngprimitive
youngprimitive

youngprimitive
youngprimitive
youngprimitive
youngprimitive
youngprimitive
youngprimitive


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!