Zaměřeno na tebe: Nová kolekce české návrhářky Jany Minaříkové

10. říjen 2012  Jana Poncarová   komentáře (0)

Svou novou prêt-à-porter kolekci uvádí na trh módní návrhářka Jana Minaříková. Její podzimní novinky jsou již tradičně charakterizovány vysoce kvalitními materiály, špičkovým zpracováním a pečlivým zpracováním detailů.

Zaměřeno na tebe: Nová kolekce české návrhářky Jany MinaříkovéZaměřeno na tebe: Nová kolekce české návrhářky Jany Minaříkové
Reklama

Kolekce s tématem Zaměřeno na Tebe vyjadřuje nezávislost, vlastní názor a rafinovanost moderní ženy.

Její barvy – okrová, béžová, tmavomodrá, bílá – nebudí prvoplánovou pozornost. Tu modely a jejich majitelky získávají především díky neotřelým střihovým detailům, jako je například asymetrický uzel na halence, promyšlené průstřihy nebo ostrý přechod mezi denimem a hedvábnou krajkou na sukních.

Při návrhu kolekce jsem vycházela z toho, co v dnešním světě považuji za důležité. Mít čas sama na sebe. Být nezávislá. Mít vlastní názor. Vybudovat si svůj prostor v prostředí, který se neustále dožaduje pozornosti. Prodat a nebýt prodán. Koupit a nebýt koupen. Každý z nás je kořistí i lovcem, každá z nás je sama na své cestě za svým. To vše vykrystalizovalo do tématu Zaměřeno na Tebe.",“ říká o své inspiraci Jana.

Modely z nové kolekce je možné zakoupit v e-shopu JanaMinarikova.cz, který nabízí kompletní Janino portfolio.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!