Zaostřeno na trendy: Bílá a jak ji kombinovat

28. červen 2015  Petra Wiesnerová   komentáře (0)

Venku už nás těší hřejivé sluneční paprsky, a tak je ta pravá chvíle si připomenout jeden z trendů, bez kterého se v létě neobejdete!

polyvore.compolyvore.com
Reklama

Bílé šaty. K létu patří stejně, jako slunce, voda a opalování. Vypadají něžně, dají se skvěle kombinovat a obléknout je můžete jak na rande, tak do práce. Zvláště skvěle vypadají na sluncem hýčkaném, opáleném těle.

Tak jako u jiných módních kousků i zde můžete vybírat z obrovského množství střihů, délek, materiálů  i stylů podle toho, co nejlépe svědčí vašemu osobnímu stylu, postavě a vkusu.

Bílá a jak ji kombinovatBílá a jak ji kombinovat
Zdroj: polyvore.com

Bílá si bude rozumět se spoustou barev, zejména s těmi kontrastními. Bát se nemusíte tyrkysově modré, ostře růžové či žluté ale ani monochromatického pojetí, kdy se oblečte od hlavy až k patě právě do bílé. Zde však pozor, aby všechny kousky byly stejného odstínu bílé, a nevypadal pak některý z nich jako zapraný!

Skvěle, přirozeně, něžně a lehce bude bílá působit s neutrálními barvami - jako je barva šampaňského, smetanová, bílá káva, tělová, s nádechem pastelových barev.

Meeting

Nesmrtelnou klasiku vytvoříte přidáním černé - taková kombinace se hodí zejména pro formální příležitosti.

Bílá a jak ji kombinovatBílá a jak ji kombinovat
Zdroj: polyvore.com

Víla

Pokud zvolíte lehké šifonové šaty, pojměte stejně lehce i doplňky, boty a kabelku. Vytvořte ze sebe éterickou vílu a nechte vyniknout šaty a vás samotnou. Volte jednoduché doplňky, jemné páskové sandály a přiměřeně velkou kabelku.

Bílá a jak ji kombinovatBílá a jak ji kombinovat
Zdroj: polyvore.com

Bohémka

Naopak bohémskému stylu šatů s kanýry či nápadnou krajkou budou slušet platformy a klobouk. Kombinujte s prvky kůže, dřeva a dalších přírodních materiálů.

Bílá a jak ji kombinovatBílá a jak ji kombinovat
Zdroj: polyvore.com

Námořnice

Skvělou příležitostí pro zazáření v bílé je kombinace s modrou. Míříte-li například na  firemní večírek, který se koná na lodi, v námořnicky modro-bíle laděném outfitu jednoznačně zabodujete! Pokud zrovna nemáte zcela námořnicky pruhované šaty, nepřehlédnutelná budete i v těch bílých, ke kterým přidáte modré doplňky.

Bílá a jak ji kombinovatBílá a jak ji kombinovat
Zdroj: polyvore.com

 

 

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!