Zázračné konturovací tužky

30. září 2015  Sonia Peskova   komentáře (0)

Modern líčení už není jen o makeupu, ale o konturování obličeje a promyšleném stínování.

Zázračné konturovací tužkyZázračné konturovací tužky
Reklama

Konturovací tužky už neexistují jen na obočí, rty či oči, ale objevily se také v nejrůznějších barvách a odstínech pro tvář. Speciální technika líčení je již dlouhou dobu využívána v USA a to zejména celebritami. Kouzlem je možnost zvýraznění určitých partií obličeje nebo naopak zakrytí nedostatků. Proč nedotáhnout každodenní líčení k profesionální dokonalosti?

 

Konturovací make up
Konturovací make up
Zdroj: youtube.com

Je velká spousta blogerek mají na svých blogech krok za krokem videa od you tube po Instagram a skvělá školení, jak správně aplikovat konturovací make up tak, aby jste docílili požadovaného vzhledu. Je to velmi inspirativní a víceméně jednoduché, pokud máte vhodný produkt. Pro začátečníky bude výborné toto školení. Konturovací líčení je v dostání v paletě nebo tužkách.

 

Konturovací make up
Konturovací make up
Zdroj:savingface-beauty.tumblr.com

Dobré je si nejdříve ujasnit, na co který odstín je a jaká je jeho funkce. Většina souprav jako například od Smashbox nebo Sephora se skádá ze zesvětlovacíhoztmavovacího a bronzového odtínu. Tmavší pomáhají vytvořit stíny a světlejší kryjí. Dohromady se spojují a rozmazávají doztracena houbičkou na líčení. Bronzer vytváříi dojem svězesti a opálení. Větší konturovací sady obsahují také růžové tvářenky. Je velká spousta odstínů světlých a tmavých. Čím více odtínů, tím dokonalejší bude stínování čili konturování.
Konturovací make up
Konturovací make up

Zdroj:savingface-

beauty.tumblr.com

Konturovací make up
Zdroj:vinted.cz

Smyslem konturování je retušovaní a zvýrazňování. Kdysi se hlavně stínovaly oči, ale v dnešní době je to také o stínování obličeje. Takové celebrity jako Kim Kardashian a Jenifer Lopez si na tom postavily celý svůj vzhled. Jejich look je dosažení profesionálního konturování na té nejlepší úrovni a v kombinaci se správným světlem při focení nebo ve filmu vytváří dojem dokonalých proporcí a symetrie. Chytrá a správná aplikace konturovací barvy zakryje větší nos nebo vytvoří nádherné lícní kosti.

 

Konturovací make up
Konturovací make up
Zdroj:glamour.com
Možnosti konturovacího make upu jsou nekonečné. Můžete použít fantazii a vytvořit si opticky větší oči, užší obličej i plnější rty. Pokud se naučíte základy nanášení odstínů, tak máte vyhráno a zaručeně dostanete mnoho komplimentů!
Konturovací make up
Konturovací make up
Zdroj:pinterest.com

Vyzkoušeli jste někdy konturovací paletu nebo tužku? Dosáhli jste požadovaného vzhledu? Baví vás videa o tomto typu make upu? Dejte nám vědět na našem  Facebooku!


 

 

 

 


Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 38x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!