Balzámy na rty jako reklamní dárky od vaší firmy

15. květen 2015  Komerční sdělení   komentáře (0)

K prestiži vaší firmy u klientů a zákazníků mnohdy nestačí jen dobrá práce zaměstnanců a vedení. Nesmíte zapomenout ani na reklamu. Zajímavým řešením, které jistě zaujme, je věnování reklamních balzámů na rty, na nichž bude zobrazeno logo vaší firmy či jiný motiv.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Prezentace firmy prostřednictvím dárků je důležitá a výhodná

Reklamní předměty dokážou zlepšit postavení firmy možná víc, než si myslíte. Zákazníci, kteří od vás obdrží nějaký bonus, se rádi vrátí. Totéž platí i o obchodních partnerech a klientech. Poznají, že si vážíte spolupráce s nimi a máte o ně zájem.

Balzámy na rty jako reklamní předměty jsou skvělým nápadem. Ženy i muži o sebe chtějí pečovat. A vy jim pomocí takovéhoto dárku zpříjemníte péči o své zdraví i vizáž.

Reklamní balzámy na rty s potisky vám na zakázku vyrobí společnost Moje Kosmetika. Stačí si zvolit příchuť a při objednávce dodat fotografii, kterou na produktech chcete mít vyobrazenou.

Vyberte si z řady zajímavých příchutí

Vybrat si můžete z několika příchutí. Osvědčená je kupříkladu příchuť rakytníku. Hydratační balzámy na rty s příchutí rakytníku přispívají k rychlé regeneraci pokožky, navíc mají antibakteriální vlastnosti.

Moje Kosmetika vám dodá také balzámy s příchutí brusinky, které fungují jako vynikající antioxidanty. V nabídce nechybí ani balzámy s pšenicí, jež přispívá k rychlému hojení poškozených rtů.

Reklamní balzámy na rty ocení nejen dámy, Moje Kosmetika nabízí také speciální varianty pro muže. Vždyť i pánové chtějí mít zdravé a lesklé rty bez oparů. Produkty obsahují i složku, která rty ochrání proti účinkům UV záření. Právě UV záření rty vysušuje, zbavuje je vitality a může dokonce stát i za vážnějšími onemocněními.

Reklamní kosmetika s potisky, kterou se bude prezentovat vaše firma, klienty a zákazníky zcela jistě potěší. Jde o investici, která není nijak zásadní, ale pro růst firmy a její dobré jméno může mít poměrně velký vliv.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!