Bambusové spodní prádlo a ponožky: Jednoduše skvělá volba

2. říjen 2017  Komerční sdělení   komentáře (0)

Bambus je vskutku pozoruhodná rostlina. Největší druhy dorůstají až do výšky 40 metrů a nachází využití při výrobě nábytku, staveb a v neposlední řadě i v oděvním průmyslu. Oblečení z bambusového vlákna je v posledních letech na výsluní a vypadá to, že nepůjde jen o krátkodobý výstřelek.

Bambusové spodní prádlo a ponožky: Jednoduše skvělá volbaBambusové spodní prádlo a ponožky: Jednoduše skvělá volba

Bambus je vskutku pozoruhodná rostlina. Největší druhy dorůstají až do výšky 40 metrů a nachází využití při výrobě nábytku, staveb a v neposlední řadě i v oděvním průmyslu. Oblečení z bambusového vlákna je v posledních letech na výsluní a vypadá to, že nepůjde jen o krátkodobý výstřelek. Vzhledem k jedinečným vlastnostem je výroba oblečení z bambusu opodstatněná. K nejvyhledávanějším položkám patří spodní prádlo a ponožky. Proč byste si je měli pořídit i vy? Důvodů je víc než dost…

Chodidla i genitálie ve zdravém prostředí

K nejceněnějším vlastnostem bambusového vlákna patří přirozeně hypoalergenní charakter. Díky jedinečným antibakteriálním látkám zvaným Bamboo Kun výrazně klesá riziko nepříjemných kožních a infekčních onemocnění. Bambusové spodní prádlo a ponožky zároveň eliminují nežádoucí pach, nevyvolávají alergenní reakce a jsou jasnou volbou pro každého s citlivými reakcemi na jiné materiály.

 

Bambusové spodní prádlo a ponožky: Jednoduše skvělá volba

 

Maximální pohodlí

Pokud vás na stávajícím prádle a ponožkách trápí diskomfort, budete z bambusových vláken nadšení. Je velmi příjemné na dotek a budete se s ním cítit jako zabalení do jemného obláčku. V případě ponožek zamezíte tření a s tím souvisejícím komplikacím (např. tvorbě puchýřů).

 

Bambusové spodní prádlo a ponožky: Jednoduše skvělá volba

 

Další výjimečnou vlastností je schopnost termoregulace. Bambusové vlákno má uvnitř velké množství dutinek a dokáže vás udržet v suchu a teple. V průběhu letních měsíců naopak oceníte přirozenou ventilaci. Oproti bavlněnému vláknu je absorpce vlhkosti zhruba čtyřnásobně větší.

Výhod bambusového vlákna je daleko více

Bambusové spodní prádlo a ponožky vám vydrží mnohem déle než oblečení z jiných materiálů. A protože jde o stoprocentně přírodní látku, nákupem nijak neuškodíte životnímu prostředí. Potěší vás také snadná údržba – bambus efektivně vyčistíte a vysušíte při nižších teplotách.

Potřebujete snad další důvody, proč do svého šatníku zařadit prádlo a ponožky z bambusu? Bohatou nabídku najdete na www.trenyrkarna.cz.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!