Chcete vypadat jako hollywoodské celebrity?

10. únor 2014  Roman Beneš   komentáře (0)

V posledních letech ovlivňuje moderní společnost tzv. kult těla. Jinými slovy, základem pro úspěšný soukromý i profesionální život je dobře vypadat, neboť dokonalý vzhled otevírá, nebo alespoň napomáhá otevřít zavřené dveře.

Chcete vypadat jako hollywoodské celebrity?Chcete vypadat jako hollywoodské celebrity?

V posledních letech ovlivňuje moderní společnost tzv. kult těla. Jinými slovy, základem pro úspěšný soukromý i profesionální život je dobře vypadat, neboť dokonalý vzhled otevírá, nebo alespoň napomáhá otevřít zavřené dveře. Ne každý má sice předpoklad a dispozice vypadat jako Angelina Jolie nebo Brad Pitt, nicméně faktem zůstává, že perfektní vizáž, dokonalý styl oblékání i vybrané chování se dnes předpokládá již automaticky.

Jak na to?

Chcete-li i Vy vypadat jako hollywoodská celebrita, měli byste si v první řadě uvědomit, že tyto jejich vzhled stojí spoustu peněz i odříkání. Jedná se o profesionály, u nichž hraje vzhled (pravděpodobně) daleko významnější roli, čemuž musí podřizovat i péči o své tělo a pravidelně dodržovat každodenní režim.

Ne každý běžný člověk má proto čas i finanční prostředky na to, aby si mohl tento náročný proces podstoupit; níže Vám proto alespoň ve stručnosti shrneme pár bodů, jak se ideální postavě a vizáži, jakou znáte z filmových plakátů či reklamy na kosmetiku, co nejvíce přiblížit.

Postava

Pokud jde o figuru, je třeba si uvědomit, že s dokonalou postavou se nenarodí téměř nikdo. Získat dokonalé tvary je, ať už se jedná o štíhlou linii u žen nebo svalnatého hrudníku u mužů, otázkou správě zvolené skladby sportovních a jiných pohybových aktivit.

Záleží samozřejmě na Vašem povolání a životním stylu, obecně je však možné konstatovat, že minimální dávkou by měly být alespoň dvě hodinové pohybové aktivity týdně. Běh nebo plavání jsou v tomto ohledu ideálními sporty jak vytvarovat Vaší postavu k vysněnému ideálu.

Samozřejmostí je přitom zdravá a kvalitní výživa, neboť jsou to právě stravovací návyky, které rozhodují o tom, zda Vaše tělo bude ve finále tloustnout či hubnout, o podílu Vaší svalové či tukové hmoty apod.

Vizáž a kosmetika

Součástí hollywoodského vzhledu je i správně zvolený styl vizáže a volba vhodných kosmetických přípravků. Pokud nechcete za kosmetické přípravky vyhazovat zbytečně nesmyslné částky a přesto dáváte přednost kvalitě, můžete vyzkoušet slevové kódy Yves Rocher, díky nimž můžete získat přípravky známé kosmetické společnosti za opravdu zajímavé ceny. Současně se nebojte v případě pochybností či nejasností poradit se se zkušeným odborníkem.

Styl a způsob oblékání

Vhodně zvolený styl oblékání umí udělat doslova zázraky. Základní poučka v tomto ohledu zní: dejte na klasiku, avšak nebojte se zároveň experimentovat. Jinými slovy, nebojte se obohatit svůj šatník nějakým netradičním kouskem.

Sledujte současné módní trendy a přizpůsobte si je Vašim představám a potřebám. Na internetu či v módních katalozích najdete inspirace výše než dostatečné množství. Inspirujte se například zvýhodněnou nabídkou portálu vouchercloud.cz! Přesvědčte se, že kvalitně nakupovat se dá i za méně než desítky tisíc korun.

Péče o tělo i duši

Zapomínat byste samozřejmě neměli ani sami na sebe. Obyčejný úsměv dokáže mnohdy mnohem více než hedvábné šaty za desítky tisíc korun. Zrelaxujte svoje tělo i mysl. V nabídce shora zmiňovaného serveru VoucherCloud například můžete najít zvýhodněné pobyty u moře, na horách, atd. Dopřejte svému tělu dokonalé bronzové opálení a mysli vytoužený odpočinek. Nezapomínejte, že klíčem k perfektnímu vzhledu a celkové spokojenosti se svým já jste Vy sami a vaše dobrá nálada…

Zdroj: vouchercloud.cz

Komerční sdělení kupclanek.cz

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!