Chystáte netradiční oslavu narozenin nebo maškarní? Pak nezapomeňte na originální kostým

5. říjen 2016  Komerční sdělení   komentáře (0)

PR. Hlavní karnevalová sezona je sice ještě v nedohlednu, čeká nás až na začátku příštího roku, ale pro podobnou oslavu, i třeba v rámci narozenin někoho známého či vašich dětí, můžete směle využít nějaký typický maškarní kostým.

Zdroj: ptakoviny.comZdroj: ptakoviny.com

Maškarní kostýmy zdaleka nemusíte využívat jen jednou, dvakrát do roka, když se chystáte na nějaký maškarní nebo karnevalový ples. Dají se využívat právě třeba i na oslavy narozenin, které pojmete v trochu netradičním duchu. Stejně tak se však hodí klidně i na různá divadelní představení a společenské akce.

Karnevalový kostým je třeba čas od času obměňovat. Ideální je, pokud jich doma máte více, pak je můžete libovolně střídat. Ti šikovnější z vás jsou schopni si maškarní kostýmy bez problémů vytvořit svépomocí. To sice zabere hodně času, ale výsledek většinou stojí za pozornost.

Ve chvíli, kdy přeci jen nemáte nápad na to, jak si vytvořit originální převlek, není nutné zoufat. Pěkný maškarní kostým se dnes dá snadno pořídit v různých obchodech s oděvy, ale také ve specializovaných obchodech s ptákovinami.

Nemáte čas si udělat kostým? Pořiďte si ho ve specializovaném eshopu

Jedním z nich je kupříkladu eshop Ptakoviny.com, který nabízí celou řadu zajímavých a originálních maškarních a karnevalových kostýmů, v nichž rozhodně zaujmete všechny přítomné hosty. V nabídce nechybí ani mimořádně oblíbené zombie kostýmy, které občas vypadají až strašidelně. Takový zombie kostýmek se skvěle hodí na Halloween, původně americký svátek, který si i v našich končinách postupně získává své příznivce. Ten se tradičně slaví poslední den v říjnu.

Vtipné dárky pro muže

V eshopu Ptakoviny.com toho najdete mnohem více nežli jen maškarní kostýmy. Pořídíte zde třeba zajímavý dárek pro muže, který jej potěší a zároveň hned po rozbalení určitě i rozesměje. Hitem jsou hrnečky s vtipnými nápisy, ale třeba také minigolf na toaletu, kdy si při posezení na záchodě můžete i „zasportovat“. V eshopu zkrátka najdete celou řadu předmětů, které se skvěle hodí jako dárek pro vaše blízké.

-pla-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!