Dámské šaty: Na léto i do tanečních

21. červenec 2011  Komerční sdělení   komentáře (0)

Bez šatů se neobejde žádná žena. Letní šaty nám prokážou nenahraditelnou službu v horkých slunečních dnech, a proto by nám ve skříni rozhodně neměly chybět. Kromě toho by každá dáma měla vlastnit alespoň jedny šaty do společnosti.

Dámské šaty: Na léto i do tanečníchDámské šaty: Na léto i do tanečních

Bez šatů se neobejde žádná žena. Letní šaty nám prokážou nenahraditelnou službu v horkých slunečních dnech, a proto by nám ve skříni rozhodně neměly chybět. Kromě toho by každá dáma měla vlastnit alespoň jedny šaty do společnosti.

Nikdy totiž nevíte, kdy budete společenské nebo letní šaty potřebovat. Léto je nejen období dovolených, ale také společenských událostí – v některých městech se konají venkovní divadelní představení, jinde běží letní taneční kurzy a vy se rozhodnete naučit se konečně valčík. Jaké dámské šaty vybrat na léto nebo do společnosti?

Letní šaty 2011

Šaty na léto volte barevné a vzdušné. Hitem letošního roku jsou letní šaty v maxidélce. Co se týká barev, letí především zelená nebo fialová. Pokud nejste na barvy, chybu neuděláte ani v případě decentnějších dámských šatů v takové barvě, jako je například bílá nebo béžová.

Šaty do společnosti

Šaty do společnosti volte tak, abyste se v nich cítila dobře a elegantně. Klasikou jsou pochopitelně malé černé pouzdrové šaty, v nichž je šarmantní každá dáma. Nemusíte však zůstávat jen v černé. Společenským šatům sluší i barvy – vyzkoušejte modrou, červenou nebo růžovou. Také délka nemusí být jen ke kolenům – na řadu společenských událostí ani není vhodné přijít jinak než v dlouhých společenských šatech.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 2.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!