Díky estetické stomatologii můžete mít krásně bílé zuby

17. leden 2015  Roman Beneš   komentáře (0)

PR. Trápí vás zažloutlé zuby, kvůli nimž se cítíte nesví pokaždé, když se někde na veřejnosti pousmějete? Tento problém pravděpodobně vznikl v důsledku nesprávné péče o chrup. Naštěstí pro vás mám dobrou zprávu. Díky estetické stomatologii můžete mít

Zdroj: pixabay.com/GiuliamarZdroj: pixabay.com/Giuliamar

Trápí vás zažloutlé zuby, kvůli nimž se cítíte nesví pokaždé, když se někde na veřejnosti pousmějete? Tento problém pravděpodobně vznikl v důsledku nesprávné péče o chrup. Naštěstí pro vás mám dobrou zprávu. Díky estetické stomatologii můžete mít za pár minut opět krásně bílé zuby.

Bělení zubů

Estetickou stomatologii provádí každá kvalitní zubní ordinace. Zahrnuje hned několik procedur, které slouží ke zkrášlení a ozdravení lidského chrupu. Nejčastěji ji lidé využívají právě pro bělení zubů, kdy zubař pomocí laseru šetrně zesvětlí zuby na přirozenou barvu. Výhodou tohoto zákroku je jeho maximální šetrnost, jde o bezbolestnou a rychlou proceduru.

Bělení zubů se kromě použití laseru provádí ještě jiným způsobem, kdy vám zubař zhotoví speciální plastové nosiče, které pak doma nosíte po dobu asi 10 dnů. Před každým nasazením stačí na nosič nanést bělící látku, která se postará o postupné vybělení povrchu zubů.

Zubní korunky a můstky

Bělení zubů však zdaleka není jedinou procedurou, která vám zkrášlí chrup. Estetická stomatologie zahrnuje i další služby. Zejména se jedná o klasické zubní korunky, můstky a náhrady. Zubní korunku si nechte dát v případě, že se vám zlomil zub. Korunka efektně nahradí chybějící část, takže pak chrup vypadá opět celistvě a zdravě.

Zubní implantáty

Kromě toho se mnohým z vás budou hodit také zubní implantáty, které dokážou plně nahradit vypadlé zuby. Takže i ve věku, kdy již dříve lidé byli bezzubí, dnes můžete mít perfektní chrup, který vás nebude nijak omezovat při jídle či mluvě.

Ceny zubních implantátů nejsou tak vysoké, aby si je nemohl pořídit člověk s průměrným platem. Budoucnost estetické stomatologie navíc dává šanci, že implantáty, korunky a můstky budou stále kvalitnější, takže je nebudete muset znovu a znovu platit.

Zubní klinika v Brně

Pakliže bydlíte v Brně a jeho okolí, mám pro vás jeden tip na ordinaci, která se specializuje právě na estetickou stomatologii. Zubní klinika v Brně IBC vám na přání provede všechny druhy výše zmíněných zákroků a procedur. Využít ji můžete také pro běžné kontrolní návštěvy zubního lékaře.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!