Gelové nehty hravě vykouzlíte i doma

24. září 2015  Komerční sdělení   komentáře (0)

Zaujala vás myšlenka, že byste si udělala gelové nehty, avšak nechcete zbytečně utrácet v salonu krásy za kosmetičku? Pak vězte, že to zvládnete hravě i svépomocí. Stačí si pořídit jen pár věcí.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Zaujala vás myšlenka, že byste si udělala gelové nehty, avšak nechcete zbytečně utrácet v salonu krásy za kosmetičku? Pak vězte, že to zvládnete hravě i svépomocí. Stačí si pořídit jen pár věcí.

Základem domácí tvorby je UV gel. Aplikujte jej vždy až poté, co dokonale očistíte nehty od starého laku, nejlépe pomocí pilníčku.

Za UV gely dáte pár korun

Gel laky se dnes dají pořídit v nepřeberném množství barevných variant, od decentních až po výstřední, které jsou ideální pro mladé a extravagantní ženy a do společnosti. Za jedno balení laku dáte v obchodech méně než 100 Kč.

Nezapomeňte si pořídit UV lampu

Další nezbytnou pomůckou je UV lampa. Bez UV lampy gelové nehty jednoduše nevytvoříte, tedy rozhodně ne v takové kvalitě. Lampa se používá poté, co na nehty naneste vrstvu gelu. Dochází pod ní k vytvrzení gelu, což zabere přibližně 3 – 5 minut. UV gely se přitom nanáší ve dvou vrstvách.

Proč zvolit právě gelové nehty?

O gelových nehtech snad slyšela už každá žena. Mnohé z nich se však ptají, v čem vlastně tkví jejich kouzlo. Velkou předností je, že působí velmi přirozeně. Ještě pádnějším důvodem je však dlouhá životnost. Nehty vydrží pěkné i několik týdnů, rozhodně déle nežli klasické laky. Je to zejména díky vysoké přilnavosti gelů k nehtům.

Možná se může zdát, že je problémem větší náročnost při aplikaci, na to si ale velmi rychle zvyknete. Postup není tak složitý, jak se zdá. V každém případě je dobré si jej nejprve řádně nastudovat, aby se vám tvorba gelových nehtů zbytečně neprodražila a zároveň vám nezabrala příliš mnoho času.

Postupy aplikace dnes bez problémů najdete na mnoha internetových stránkách. Spousta tématických článků se objevuje například i v e-shopu NehtyProfi.cz, který se specializuje právě na prodej UV laků a všech potřebných doplňků pro tvorbu gelových nehtů. Na tamním blogu se dozvíte celou řadu zajímavostí.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!