Gelové nehty: Konec lámání nehtů a jejich neustálého lakování

6. leden 2015  Roman Beneš   komentáře (0)

PR. Snad každá z vás zná, jak je nepříjemné a trapné, když jste ve společnosti a nějakým nedopatřením se vám zlomí nehet, nebo dojde k poškrábání laku, který jste si přitom před tím pečlivě nanášely celé desítky minut. Nyní těmto nepříjemnostem jedno

Gelové nehty: Konec lámání nehtů a jejich neustálého lakováníGelové nehty: Konec lámání nehtů a jejich neustálého lakování

Snad každá z vás zná, jak je nepříjemné a trapné, když jste ve společnosti a nějakým nedopatřením se vám zlomí nehet, nebo dojde k poškrábání laku, který jste si přitom před tím pečlivě nanášely celé desítky minut. Nyní těmto nepříjemnostem jednoduše předejdete tím, že si pořídíte sadu na vytvoření gelových nehtů.

Modeláž gelových nehtů zvládnete hravě doma

Gelové nehty jsou stále ještě relativní novinkou a může se tak stát, že jste dosud ještě osobně nevyzkoušely. A to je určitě chyba. Modeláž nehtů tímto způsobem není vůbec složitá, zvládne ji po pár vyzkoušeních každá z vás. Nevyjde ani nijak extrémně draze, jde o proceduru, která vás rozhodně finančně nezruinuje. I díky tomu, že ji lze provést doma, ušetříte tak i za služby nehtařek a kosmetických salónů.

Gelové nehty jsou atraktivní a trvanlivé

Tím hlavním důvodem je však atraktivita. Umělé nehty, které jsou vytvořeny ze speciálního gelu, který během procesu nanášení tuhne pod UV lampou, vypadají velmi pěkně a přirozeně. Navíc mají daleko delší trvanlivost nežli běžné laky na nehty. Gel-laky totiž vydrží klidně i několik týdnů, povětšinou až 1 měsíc. A to je skutečně pádný důvod k tomu, abyste o této moderní metodě začaly přemýšlet. Potěší vás jistě i informace, že gelové nehty se nelámou.

Nyní lze gely a další potřeby zakoupit online

Nákup sady na gelové nehty provedete v e-shopu Nehtyprofi.cz, který se na tento typ kosmetických přípravků přímo specializuje. Funguje už několik let, kromě e-shopu navíc disponuje také klasickým kamenným obchodem. Zákaznice je e-shop velmi dobře hodnocen, o čemž svědčí už téměř 1000 recenzí a dobrá pozice na Heuréce. Kromě kvality zboží patří mezi velké přednosti obchodu i to, že má veškeré zboží skladem, tudíž je schopen zajistit i jeho rychlé dodávky.

V současné době Nehtyprofi.cz nabízí zcela novou řadu Gel-laků Premium, které mají tu nejvyšší kvalitu. Doporučil bych je pro ty z vás, které s gelovými nehty nemají vůbec žádné zkušenosti, případně dosud slyšeli jen o jejich negativech, Gel-laky Premium vás brzy přesvědčí o tom, že jsou skutečně špičkovou záležitostí.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 2.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!