Jak aplikovat UV gel na nehty?

22. únor 2014  Roman Beneš   komentáře (0)

UV gely jsou v poslední době velkým hitem při zdobení nehtů. Jde o speciální typ laku, díky němuž získáte perfektně lesklé a třpytivé nehty. Tato metoda je specifická ve způsobu nanášení, kdy je využito UV lampy.

Zdroj: nehtyprofi.czZdroj: nehtyprofi.cz

UV gely jsou v poslední době velkým hitem při zdobení nehtů. Jde o speciální typ laku, díky němuž získáte perfektně lesklé a třpytivé nehty. Tato metoda je specifická ve způsobu nanášení, kdy je využito UV lampy.

UV gel snižuje lámavost nehtů

Použití UV gelů na nehty je nejen mimořádně efektivní, ale také praktické. A to z toho důvodu, že se jimi nehty zpevňují. Pokud tak máte problém s tím, že se vám nehty často lámou, neboť nejsou tak silné, UV gel jim dodá vyšší pevnost a odolnost, nebudou se tak často lámat.

Postup při aplikaci

K nanášení gelu budete potřebovat UV lampu, pilník a případně i další pomůcky, kterými nehty dotvarujete a začistíte. V první fázi si nejprve nehty očistěte tak, aby na nich nezůstala mastnota nebo prachové částice.

Jsou-li nehty odmaštěné, naneste na ně první vrstvu gelu na nechte jej ztvrdnout v UV lampě. První vrstva je pouze podkladová. Po jejím zatuhnutí aplikujte barevný UV gel, a to spíše v malé vrstvě tak, aby nedocházelo k odloupnutí gelu. Opět nechte zatuhnout za využití UV lampy. Na závěr je možné nanést ještě jednu vrstvu.

V každé fázi je potřeba zatuhnutí UV gelů na nehty provádět zhruba dvě až tři minuty. V úplně závěrečné fázi pak nehty a lak vyleštěte k tomu speciálně určeným čističem.

Gely vydrží po mnoho dní

Použití UV gelů na nehty není nijak složité. Zpočátku se vám možná postup bude zdát zdlouhavý, nicméně výsledek vždy stojí za to. Výhodou je, že UV gel vydrží poměrně dlouho, takže vaše nehty budou po celé dny, ba dokonce týdny vypadat opravdu skvěle.

Nákup gelů

Nákup UV gelů na nehty můžete snadno provést online. Navštivte internetový obchod nehtyprofi.cz. Zde si vyberete některou z mnoha variant těchto speciálních gelů, kterými ozdobíte své nehty na prstech rukou či nohou.

Komerční sdělení

-obs-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!