Jak správně modelovat nehty?

6. srpen 2013  Roman Beneš   komentáře (0)

Modeláž nehtů v salonu je poměrně drahou záležitostí. Pakliže chcete ušetřit, je možné si nehty vymodelovat doma. Stačí k tomu mít potřebné vybavení a hlavně vědět, jakým způsobem na to jít.

Jak správně modelovat nehty?Jak správně modelovat nehty?

Modeláž nehtů v salonu je poměrně drahou záležitostí. Pakliže chcete ušetřit, je možné si nehty vymodelovat doma. Stačí k tomu mít potřebné vybavení a hlavně vědět, jakým způsobem na to jít.

Pro modeláž nehtů je hlavně důležité nejprve provést zastřižení a odmaštění přírodních nehtů. Tuto činnost jistě dobře ovládáte, takže nemá smysl ji podrobněji popisovat. Příprava nehtů je důležitá k tomu, aby na ně pak gel lépe usedl.

Stručný popis modeláže nehtů

Samotná modeláž nehtů probíhá v několika fázích. Nejprve musíte nalepit vhodně zvolený tip, na který nanesete vrstvu lepidla. Ten přilepíte k nehtu a dle potřeby jej zastřihnete. Tím získáte nový nehet.

V další fázi na něj použijete tenkou vrstvu speciálního gelu, a to po celé délce nehtu. Jednotlivé prsty pak přiložíte k UV lampě, která urychlí tvrzení gelu. Dejte si ale pozor, gel je v tuto chvíli stále dosti lepkavý.

V následné fázi opět použijete gel, který opatrně rozetřete po celé ploše každého nehtu. Následně opět vložíte prsty pod UV lampu.

V závěrečné fázi pak nehty vytvarujete a vypilujete tak, aby měly potřebný tvar a vypadaly opravdu hezky.

Kde zakoupit přípravky a přístroje pro modeláž nehtů

Kompletní přehled, jakým způsobem se provádí modeláž nehtů, naleznete na webu nehtyprofi.cz. Zde si také pořídíte jednotlivé komponenty, které budete pro vytvoření nových krásných nehtů potřebovat.

Zakoupit se zde dají UV gely na nehty a další kosmetické přípravky. Rovněž zde zakoupíte přístroje, které pomáhají urychlit modeláž nehtů. Praktickou záležitostí je hlavně UV lampy, bez níž se při modeláži gelových nehtů neobejdete.

Modeláže nehtů se vůbec nebojte. Jde jen o to si vše vyzkoušet. Až si nehty budete modelovat potřetí či počtvrté, přijde vám to již jako naprostá samozřejmost.

-obs-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!