Jak získat zdravé a krásné zuby

2. květen 2014  Webmaster   komentáře (0)

Přejete si mít krásné bílé zuby bez pigmentace, zašedlých skvrn a dalších neduhů? Nechte si je vybělit a oslňujte krásným úsměvem. Poptejte bělení zubů v rámci dentální hygieny a udělejte něco pro zdraví svých zubů i své sebevědomí.

 

Přejete si mít krásné bílé zuby bez pigmentace, zašedlých skvrn a dalších neduhů? Nechte si je vybělit a oslňujte krásným úsměvem. Poptejte bělení zubů v rámci dentální hygieny a udělejte něco pro zdraví svých zubů i své sebevědomí.

Péče a starostlivost je nutná

K zubaři by člověk však měl chodit pravidelně a ne pouze, když si něco přeje nebo potřebuje. Jedině tak lze získat zdravé zuby a předejít vzniku potíží s nimi z důvodu zanedbání péče. Stejně tak ale nestačí pouze docházet na každoroční preventivní prohlídky.

Jednou za čtvrt až půl roku by se každý měl také dostavit na dentální hygienu, během které je pacientovi řádně odstraněn zubní kámen, podána instruktáž ohledně správného čištění zubů, a to jak teoreticky, tak prakticky, a v případě domluvy odstraněny pigmentové skvrny či doporučeno bělení zubů.

Bělení zubů Praha se v poslední době stává velkým hitem a mnohé ženy ho rády podstupují. Může se provádět v ordinaci nebo doma v závislosti na doporučení stomatologa. Jednorázové bělení probíhá v ordinaci za použití akcelerační lampy, domácí bělení se pak provádí aplikací zhotovených nosičů se speciálním bělícím gelem, které si pacient po dobu 14 dnů nasazuje během dne.

Svěřte se do rukou odborníků

Dentální hygienou se zabývá i renomované soukromé pracoviště Prague Dental Clinic. Kromě této služby nabízí komplexní péči s důrazem na estetickou stomatologii a o své pacienty pečuje pomocí moderních přístrojů a za použití pokročilých postupů a metod.

Na jednom pracovišti tedy získáte komplexní péči, aniž byste museli měnit místo. Pro inspiraci se podívejte na oficiální internetové stránky kliniky s odkazem www.praguedentalclinic.cz/cs/sluzby/dentalni-hygiena/ a zjistěte více detailů o nabízených službách. Objednejte se tedy na vstupní prohlídku a dentální hygienu a využijte skvělých a profesionálních služeb kliniky. Krásný úsměv za to stojí.

Komerční sdělení

-pok-

 

Autor Webmaster

Autor: Webmaster


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!