Jdeme na první rande

23. listopad 2012  Roman Beneš   komentáře (0)

Čeká vás první rande a nevíte, co si na sebe vzít? Není třeba se zbytečně stresovat, důležité je se obléci do toho, v čem se cítíte pohodlně. Na prvním rande chce samozřejmě každá žena svůj mužský protějšek co nejvíce okouzlit. Podle toho také volí oblečení. Záleží na věku ženy, nicméně zejména u mladší generace platí, že není na škodu být klidně i trochu výstřední. Příliš usedlý vzhled naopak může působit dosti nemístně.

Jdeme na první randeJdeme na první rande

Čeká vás první rande a nevíte, co si na sebe vzít? Není třeba se zbytečně stresovat, důležité je se obléci do toho, v čem se cítíte pohodlně. 
Na prvním rande chce samozřejmě každá žena svůj mužský protějšek co nejvíce okouzlit. Podle toho také volí oblečení. Záleží na věku ženy, nicméně zejména u mladší generace platí, že není na škodu být klidně i trochu výstřední. Příliš usedlý vzhled naopak může působit dosti nemístně.

Nezapomeňte na vkusné módní doplňky

Kromě oblečení by se dívky a ženy, které se chystají na první rande, měly soustředit i na svůj vzhled. Měly by volit pěkné líčení, důležitá je také úprava vlasů. V neposlední řadě by se pak dívky a ženy, které jsou na první rande, měly „obohatit“ o nějaké stylové módní doplňky, s nimiž to ovšem zase není dobré nějak přehánět. Mnohdy se žena snaží navléci na sebe co nejvíce šperků- od řetízků, přes náušnice, po různé prsteny a další věcičky.

Se šperky to nepřehánějte

Když už si na sebe chce vzít nějaké šperky, mělo by se jednat o nějaké vkusné kousky, ideálně od kvalitních výrobců. V tomto ohledu doporučuji kupříkladu oblíbené šperky swarovski, které se dají pořídit v mnoha variantách. Tyto šperky se vyrábějí ze zlata a stříbra, ale také například z moderní chirurgické oceli. V každém případě to se šperky nepřehánějte a v případě, že váš protějšek nepatří zrovna mezi výstřední typy, raději doma ponechte například piercing či další podobné záležitosti. Velmi pěkným módním doplňkem naopak mohou být hodinky. Designové hodinky pro dívky a ženy nabízí internetový obchod timestore.cz, v němž si jistě každá z vás vybere nějaké pěkné hodinky, které využije třeba právě na první rande.
Ať už se na první rande vypravíte v čemkoliv, přeji vám, aby dopadlo přesně dle vašich představ a našla jste toho vyvoleného, s nímž strávíte možná i zbytek svého života.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!