K módě patří i dobré jídlo!

7. říjen 2011  Komerční sdělení   komentáře (0)

Znáte to – hezky se oblečete a vyrazíte do oblíbené restaurace, kde mají ty nejúžasnější těstoviny na světě. Anebo uvaříte sama a pozvete přátele na večírek k sobě domů.

K módě patří i dobré jídlo!K módě patří i dobré jídlo!

Kvalitní jídlo a kvalitní móda k sobě patří. Nebo si dovedete představit, že na večeři vyrazíte ve vytahaných džínech a svetru? Asi by to nebylo to pravé ořechové.

Kvalitu jídla převálcovala kvantita

Abyste si na jídle opravdu pochutnali, je nutné dávat pozor na výběr kvalitních surovin. Problém naší doby není nedostatek. Bohužel ale kvantita převálcovala kvalitu. Jenže kdo hledá, ten najde. Naštěstí máme specializované prodejny dobrých surovin – třeba pravých italských těstovin, řeckých oliv, francouzských sýrů… Hitem se staly farmářské trhy a bio koupíte už i v supermarketech.

Pokud vás zajímá, co jíte a chcete se vyhýbat éčkům, sledujte stránky portálu Cojíme.cz. Najdete zde hodnocení potravin, recepty, tipy, kam zajít na večeři. Nedávno zde byla také spuštěna poradna zdravé výživy.

Aby vám žádná novinka ze světa jídla neunikla, staňte se také fanoušky webu na Facebooku.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!