Kabelky, korálky a šperky pro každou parádnici

15. únor 2012  Komerční sdělení   komentáře (0)

Přiznejme si to. Jako ženy se rády zdobíme. Máme zálibu v korálcích, kabelkách, náušnicích, náramcích a dalších špercích. Je to přirozené. Lidé – a především ženy – se rádi zdobili od nepaměti.

Kabelky, korálky a šperky pro každou parádniciKabelky, korálky a šperky pro každou parádnici

Přiznejme si to. Jako ženy se rády zdobíme. Máme zálibu v korálcích, kabelkách, náušnicích, náramcích a dalších špercích. Je to přirozené. Lidé – a především ženy – se rádi zdobili od nepaměti.

Šperky zlaté i stříbrné

Šperky okouzlí snad každou ženu. Pánové, pamatujte na to, až si zase budete lámat hlavu s tím, co nám koupit k narozeninám.

Stříbrné nebo zlaté šperky jsou klasikou, která má své místo ve šperkovnici každé ženy. Neuděláte proto chybu, pokud nám pořídíte další přívěšek, ačkoli se vám zdá, že jich máme více než dost. Ony se totiž každé šperky hodí pro úplně jinou příležitost, k úplně jinému typu oblečení.

Korálky nejen pro ty zručné

Také máte ráda ten čas, když se jen tak můžete prohrabovat svými poklady? Sem tam najdete zatoulaný korálek z dětství, o který jste se pohádala s kamarádkou. Jindy zase objevíte korálky, které jste navlékala společně s babičkou. To byly časy!

Tak proč se k nim nevrátit? Je to tak jednoduché. Sežeňte si korálky a nit a začněte navlékat. Uvidíte, jaká je to výborná relaxace a navíc budete mít radost z vlastnoručně vyrobeného náhrdelníku.

Kabelky pro každou parádnici

Samozřejmě, že kabelky nesmí chybět v garderobě žádné parádnice. Mohou být kožené a elegantní nebo sportovní či od známých návrhářů, tedy luxusní.

Ženy vědí, že každá kabelka se, podobně jako šperk, hodí pro jinou příležitost. Proto pánově vezte, že ani kabelek nemáme nikdy dost!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!