Kabelky - letošní trendy

15. červen 2015  Komerční sdělení   komentáře (0)

Bez kabelky se v dnešní době neobejde téměř žádná žena. Kabelky neslouží jen k doplnění outfitu, ale jsou používány také z praktického důvodu pro přenos důležitých věcí, které musí mít ženy neustále při sobě. Čím dál více žen nedokáže kabelkám odolat a každý rok rozšiřují svoji sbírku o nové kousky. Důvodem jsou neustále se měnící trendy. Pokud nevíte, jaké kabelky budou v letošním roce módní, pak čtěte dále. Tento článek vám vše prozradí.

Zdroj: kevineshop.czZdroj: kevineshop.cz

Druhy kabelek

Žádné ženě by nemělo chybět ve skříni pár základních kabelek, které se používají při různých příležitostech. Konkrétně se jedná o:

  • velkou tašku
  • psaníčko
  • malou kabelku
  • módní kabelku

Každá žena by měla mít alespoň jednu velkou tašku, do které se vejde více věcí. Elegantní psaníčko je zase potřebné pro formální události. Vybírejte ho tak, aby vám ladilo k večerním šatům. Trendy kabelky patří k nejnovějším hitům v oblasti kabelek. Tento druh kabelek se sice nedá nosit ke každé příležitosti, ale svým vzhledem vypadají opravdu skvěle. Malá kabelka slouží jen na nezbytnosti, takže vám poskytne více volnosti a vy se tak nebudete tahat se spousty zbytečností.

Trendy kabelky pro rok 2015

Doba jde neustále dopředu, avšak trh ani letos nezanevřel na některé oblíbené stálice, a tak dává šanci i starým trendům v oblasti kabelek. To znamená, že v roce 2015 je v módě téměř vše - malé, velké, kulaté, hranaté, dlouhé i úzké kabelky. Jedinému, čemu doporučujeme se vyhnout, jsou kabelky pod paži.

Psaníčka - elegantní doplněk

V letošním roce jsou velice oblíbené elegantní kabelky ve formě psaníček, která byla v dřívějších dobách charakteristická svou malou velikostí. V dnešní době jsou však na trhu k dostání větší psaníčka, do kterých se vám vejdou potřebné věci. Doporučujeme pro rok 2015 vybírat z psaníček jednobarevných i vzorovaných, vyšívaných i kožených.

Trendy kabelky

Letos se vrátila do módy 80. léta, kdy se nosila modrá barva a džínovina. Pokud jste tedy příznivci modré barvy, vybírejte kabelky v různých odstínech i velikostech. Módní jsou jak velké, tak i malé kabelky. Co se týče těch malých kabelek, hitem letošní sezóny jsou malé i střední kabelky přes rameno s dlouhým páskem sahajícím až k boku. Takové jsou např. některé kabelky Guess.

Trendy barvy  u letošních kabelek

V letošním roce patří mezi nejlepší a nejslušivější barvy žlutá a modrá. Jedná se sice o netradiční barvy, avšak o to zajímavěji kabelky vypadají. Díky nim skvěle oživíte celý outfit. Zářivá kanárkově žlutá a modrá všech odstínů sluší nejen kabelkám, ale také psaníčkům či batůžkům. Mezi další letošní oblíbené barvy patří vínová, olivová a klasická hnědá.

Letošní trendy jsou poměrně velkorysé. Neobjevil se žádný nový tvar, takže se v podstatě nosí vše, co bylo IN v roce 2014. To znamená, že nic nezkazíte velkou i malou kabelkou všech tvarů a velikostí.

V případě, že toužíte po nějaké originální, zajímavé a cenově dostupné kabelce, pak doporučujeme kabelky Guess výprodej. Zde naleznete opravdu zajímavé kousky, které se vám pro letošní rok 2015 budou jistě hodit.

-zle-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!