Kabelky: Vyberte si tu svoji!

9. srpen 2011  Komerční sdělení   komentáře (0)

Dovedete si představit život bez kabelky? Kam by se schovaly všechny ty (ne)potřebné drobnosti? Kabelka není jen praktickou nezbytností, ale také módním doplňkem. Máte svoji oblíbenou kabelku? Nebo ji stále ještě hledáte? Inspirujte se!

Kabelky:  Vyberte si tu svoji!Kabelky: Vyberte si tu svoji!

Dovedete si představit život bez kabelky? Kam by se schovaly všechny ty (ne)potřebné drobnosti? Kabelka není jen praktickou nezbytností, ale také módním doplňkem. Máte svoji oblíbenou kabelku? Nebo ji stále ještě hledáte? Inspirujte se!

Dámské kabelky jsou zajímavou kapitolou módy. Jsou svébytné, krásné, nepostradatelné. Žádná žena se bez kabelky neobejde. Prostě ji potřebujeme – nosíme v ní vše nezbytné a také je součástí našeho outfitu.

Kabelky jsou různé: velké, malé, kabelky přes rameno, do ruky.

Žijeme v liberální společnosti, která je otevřená různým módním trendům a kabelky se jim také přizpůsobují. Jinou kabelku potřebuje dívka vyznávající sportovní módu, po jiné kabelce sáhne žena, která ráda obléká šaty nebo kostýmky.

Kabelky Guess

Kabelky Guess jsou klasikou. Značka je na trhu už téměř 30 let a nabízí kabelky různých stylů, barev i velikostí. Společným jmenovatelem kabelek Guess je, že odrážejí poslední trendy a jsou vždy sexy. Bezesporu potěší i to, že na rozdíl od kabelek Prada nebo Vuitton jsou celkem levné.

Kabelky Prada

Kabelky Prada patří k velmi luxusním kouskům. Značka je na trhu už od roku 1913. Kabelky Prada nabízí rozličné kabelky – najdete mezi nimi tašky pro podnikatelky, tašky na notebook, stejně tak jako elegantní psaníčka na ples.

Kabelky Oilily

Kabelky Oilily prozáří každý outfit. Jsou totiž barevné a poznáte je podle květinového vzoru. Takže si dopřejte změnu a odhoďte ty nudné černé nebo hnědé kabelky. Ulice si zaslouží trochu barev.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!