Když na motorku, tak jedině s kvalitní koženou bundou

15. květen 2014  Roman Beneš   komentáře (0)

Jarní počasí, kdy svítí sluníčko a teploty se šplhají ke dvaceti stupňům, přímo vybízí k projížďce na motorce. Na motorku se dobře oblečte, nejlepší jsou speciální kožené moto bundy.

Zdroj: m-b-w.czZdroj: m-b-w.cz

Jarní počasí, kdy svítí sluníčko a teploty se šplhají ke dvaceti stupňům, přímo vybízí k projížďce na motorce. Milovníci jízdy na dvou kolech se na tohle období vždycky náramně těší. Aby jejich pocit z jízdy byl opravdu dokonalý, musí mít nejen perfektně připravený stroj, ale také kvalitní oblečení. Na motorku jsou nejlepší speciální kožené moto bundy.

Kožená bunda k jízdě na motorce zkrátka patří. A to nejen z toho důvodu, že je stylová, ale především kvůli jejím vlastnostem. Kůže totiž neprofukuje, takže i při rychlejší jízdě, kdy vás ovívá vítr, není zima.

Jako ukázku kvality kožených bund vám představím dva produkty oblečení značky MBW. Bundy a další doplňky od tohoto výrobce patří k tomu nejlepšímu, co můžete v současnosti v tuzemských obchodech a e-shopech pořídit.

Kožená bunda GP1 gold

Tato pánská kožená bunda má perfektní design. Vyzdvihnout lze především její aerodynamický hrb, díky němu vám dokonale padne a skvěle odráží vzduch.

Kromě toho má i mnohé bezpečnostní prvky, a to kupříkladu chránič páteře nebo pásky na stáhnutí u pasu. Samozřejmostí je termovložka a kapsa na různé drobnosti, od telefonu až po doklady.

Bella dámská kožená bunda

Na motorku vyráží nejen pánové, i dámy se rády projedou. A nebyla by to ta správná jízda, pokud byste na sobě neměly pořádné oblečení. Dámská kožená moto bunda Bella od značky MBW je vysoce stylová, má sportovní střih a vzhled.

Je ale zároveň i mimořádně praktická, udrží vás v teple i za chladného počasí, zvýší vaši bezpečnost a v neposlední řadě oceníte i fakt, že dokáže zeštíhlit vaši postavu.

Dá se najít nějaký zápor, který by odrazoval od pořízení kožené bundy? Pravý motorkář vám řekne jasnou odpověď: NE. Je pravdou, že ve velkých vedrech se v ní můžete lehce potit, to ale pádný důvod k tomu, abyste zrychlili a užili si trochu adrenalinu. Ale pozor, s rychlostí jízdy se to nesmí přehánět.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!