Kurzy líčení

6. listopad 2012  Roman Beneš   komentáře (0)

Ne každá žena se umí dobře nalíčit. Líčení je záležitostí, která je pro ženy velmi důležitá. Pakliže jde žena do společnosti, chce vypadat do nejlépe a k tomu ji dopomáhá právě i líčení. V momentě, kdy je líčení špatné, může být efekt přesně opačný, než žena potřebuje. Abyste se uměly pěkně nalíčit, chce to mít jisté zkušenosti. Pro ženy, které si s líčením nevědí rady, může být velmi prospěšné absolvovat kurzy líčení. Tuto možnost nabízí Kosmetické studio Yana Navitskaya, které se nachází v Rumunské ulici č. 20 v Praze.

Kurzy líčeníKurzy líčení

Ne každá žena se umí dobře nalíčit. Líčení je záležitostí, která je pro ženy velmi důležitá. Pakliže jde žena do společnosti, chce vypadat do nejlépe a k tomu ji dopomáhá právě i líčení. V momentě, kdy je líčení špatné, může být efekt přesně opačný, než žena potřebuje. 
Abyste se uměly pěkně nalíčit, chce to mít jisté zkušenosti. Pro ženy, které si s líčením nevědí rady, může být velmi prospěšné absolvovat kurzy líčení. Tuto možnost nabízí Kosmetické studio Yana Navitskaya, které se nachází v Rumunské ulici č. 20 v Praze.

Základní kurz líčení

Zmíněné kosmetické studio poskytuje základní i pokročilé kurzy líčení pro ženy. V základním kurzu se naučíte, jak připravit pleť před líčením. Osvojíte si zde základní kroky, které předcházejí samotnému líčení. Zkušená stylistka vám poradí, jak správně vybrat vhodný make-up, jak upravit obočí a nastíní vám základy líčení. Součástí kurzu je ukázka i praktický nácvik, během něhož se naučíte základní druhy líčení - naturel ( takzvané nahé líčení), denní líčení, líčení do práce ( business make-up) a večerní líčení. V neposlední řadě vám stylistka také poradí, jak co nejvhodněji provést make-up rtů. Celý kurz trvá zhruba jednu hodinu.

Pokročilý kurz líčení

Kromě základního kurzu můžete absolvovat také pokročilý kurz líčení, jehož součástí je krom jiného také modelování obličeje či výběr barev a jejich kombinace, která pro vaše líčení bude nejvhodnější. Tento pokročilý kurz trvá kolem dvou hodin. Kosmetické studio Yana Navitskaya nabízí krom kurzů líčení také pomoc a rady při výběru vhodné kosmetiky pro vaši pleť, zároveň si zde můžete také zakoupit potřebnou kosmetiku.
Kurzy líčení pro vás mohou být velmi prospěšné. Díky nim se totiž dozvíte všechna tajemství, která jsou s líčením spojena. Budete pak mít jistotu, že do společnosti nevyjdete špatně nalíčená.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!