Letní šaty a trička: Trendy pro léto 2014

22. duben 2014  Roman Beneš   komentáře (0)

Léto 2014 se neúprosně blíží. Jste už připraveny na parné letní dny? Určitě je dobré se doma podívat do šatníku a zkontrolovat, zda nebude potřeba pořídit nové oblečení.

Zdroj: ewaco.czZdroj: ewaco.cz

Léto 2014 se neúprosně blíží. Jste už připraveny na parné letní dny? Určitě je dobré se doma podívat do šatníku a zkontrolovat, zda nebude potřeba pořídit nové oblečení. V každém případě je vhodné si pořídit nějaký nový „kousek“, a to ideálně podle aktuálních trendů. To platí jak pro okamžik, kdy si chcete koupit nová dámská trička, ale i tehdy, potřebujete-li nová dámská saka nebo letní šaty.

Letní šaty 2014

Letní šaty jsou každým rokem podřizovány jiným trendům, což ostatně platí také třeba pro dámská trička i jiné druhy oblečení. Která z vás chce jít s dobou, ta by měla sledovat, jaké barvy jsou pro letošní léto v kurzu, případně i jaké střihy a úpravy.

V případě letních šatů budou letos zcela jednoznačně převládat ty, které jsou provedeny v bílé, popřípadě bílo-černé kombinaci. „Druhé housle“ však nebudou hrát ani vzorované šaty. Ty doporučuji zejména mladším ženám, které jsou odvážnější.

V ideálním případě zvolte takové letní šaty, které budou ve světlejších barvách a lehce průsvitné. Jednak s nimi oslníte mnoho mužských protějšků, jednak budou na nošení příjemné i v těch největších vedrech.

Pakliže chcete skutečně oslnit, pak se nebojte zvolit odvážnější varianty. Stylově v tomto ohledu působí třeba oranžovočerná kombinace, kterou vidíte na obrázku.

Dámská trička

Co se týče triček, pak prim hrají v letošní sezoně trička s potiskem. Jedná se přitom o potisky s nejrůznějšími motivy, od přírodních až po různé abstraktní. Důležitá je ale opět barva trička. Zde opět doporučuji zvolit světlejší varianty.

Kde pořídit módní oblečení pro léto 2014

S nákupem letního oblečení už příliš neotálejte. Pár týdnů uplyne jako voda a bude tu červenec. Pro klidný nákup využijte e-shop ewaco.cz. Ten nabízí kvalitní saka, trička, letní šaty a další oblečení na léto. Čeká na vás snadné nakupování v poklidu domova, navíc široký výběr produktů. Stačí si jen vybrat, a to ideálně dle aktuálních trendů.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!