Mikiny, ve kterých nesplynete s davem

25. září 2015  Komerční sdělení   komentáře (0)

PR. Také se neradi oblékáte do oděvů, které jsou fádní a má je na sobě prakticky každý druhý člověk? Co takhle vyzkoušet netradiční mikiny Hoodie, které mají originální design.

Zdroj: hoodie.czZdroj: hoodie.cz

Mikiny by v těchto týdnech rozhodně neměly chybět ve vašem šatníku. Jde o ideální kousek oděvů, které se hodí pro začátek podzimu, kdy venku už ani přes den není vedro, ale ještě nenastal čas na kabát či zimní bundu. Jenže hlavně mladí lidé jsou nespokojeni s nabídkou produktů v klasických obchodech. Oblečení je nudné, bez výrazných prvků, mnohdy dokonce i v nekvalitním provedení. Tomu je ale od nynějška konec, a to díky firmě Hoodie. Mikiny Hooodie jsou jedinečné.

Potisky ze světa filmů a seriálů

Hoodie přichází na tuzemský oděvní trh s netradičními produkty. V jejím internetovém obchodě naleznete například skvělé mikiny ze seriálů a filmů. Už podle potisků na hrudi i na zádech poznáte, že jsou prostě jiné nežli klasické oblečení. A rozhodně vám garantuji, že budete na ulici, ve škole i třeba v baru vynikat. Své oblíbené filmové hlášky a narážky nyní budete mít „vyražené“ přímo na oblečení.

Motivy z počítačových her? To tu ještě nebylo

Kromě seriálových a filmových motivů jsou hitem mezi produkty firmy Hoodie také mikiny z her. Máte oblíbenou počítačovou hru, které se nemůžete nabažit? Pak si jednoduše pořiďte mikinu s motivem této hry a rázem se i mimo dosah počítače ocitnete v online světě.

Potěší i kvalitní materiály

Mikiny Hoodie jsou nejen vtipné a originální, ale oceníte i fakt, že se vyrábějí z těch nejkvalitnějších materiálů. Určitě se tak nemusíte obávat, že se potisk po několika málo vyprání setře a mikina bude prakticky nepoužitelná. Potisky jsou udělané tak dobře, že vydrží až do úplného obnošení mikiny. A je nasnadě, že si každý kousek oblíbíte natolik, že mikinu možná ani nebudete chtít sundavat.

Hoodie mikiny se hodí také jako skvělý dárek pro kamarády a blízké. Stačí jen vědět, jaký mají vkus a záliby.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!