Móda od Youngprimitive: Alternativní a hravá

27. červen 2011  Komerční sdělení   komentáře (0)

Bloumáte po obchodech a stále se vám nic nelíbí? Všude to samé! Konfekce vás prostě nebaví a hledáte něco, co vás vystihne, něco originálního a alternativního. Co takhle Youngprimitive?

Móda od Youngprimitive: Alternativní a hraváMóda od Youngprimitive: Alternativní a hravá

Bloumáte po obchodech a stále se vám nic nelíbí? Všude to samé! Konfekce vás prostě nebaví a hledáte něco, co vás vystihne, něco originálního a alternativního. Co takhle Youngprimitive?

Youngprimitive je česká značka, která má za sebou kus života. Historie. Vznikla jako alternativní móda a stále je alternativní, přestože slaví úspěch. Nosit značku Youngprimitive znamená přijmout i určitý životní styl – dáváte najevo, že jste mladí (alespoň duší), aktivní, přemýšliví, trochu jiní.

Youngprimitive: Kolekce na léto 2011

Na léto 2011 vymysleli v Youngprimitive novou kolekce a je nutné pochvalně uznat, že se povedla. Jásat mohou především ženy a dívky. Hravé letní modely jsou slušivé, pohodlné a barevné. Prostě vás v nich nikdo nepřehlédne a za každých okolností se v nich budete cítit dobře.

Krátké sportovní sukně nebo šaty z letní kolekce Youngprimitive oceníte na nošení do rozpálených ulic města, pro volný čas a jistě vám přijdou vhod také na dovolené.

Youngprimitive pro muže

Na začátku bylo tričko. Tričko pro muže. Youngprimitive na to nezapomněl. I dnes je možné v e-shopu Youngprimitive sehnat především super pánská trička. Takže si vyberte… Je jich zde opravdu požehnaně. Záleží jen na vás, jakému vzoru a barvě dáte přednost. A pak už jen obléct pohodlné kraťasy a vyrazit do víru velkoměsta nebo do přírody.

A nezapomeňte také na mikinu! Letní noci jsou někde chladné, tak ať vás neofoukne.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!