Moderní lékařská kosmetika nebolí: Laserová epilace a zvětšení objemu rtů

25. září 2013  Roman Beneš   komentáře (0)

Pokud přemýšlíte o tom, zda podstoupit kosmetický zákrok, který vám dopomůže k ideální a hezčí postavě, avšak máte starost, že by to mohlo být bolestivé, není třeba se obávat. Moderní lékařská kosmetika umí dělat zákroky, které jsou prakticky bezbole

Moderní lékařská kosmetika nebolí: Laserová epilace a zvětšení objemu rtůModerní lékařská kosmetika nebolí: Laserová epilace a zvětšení objemu rtů

Pokud přemýšlíte o tom, zda podstoupit kosmetický zákrok, který vám dopomůže k ideální a hezčí postavě, avšak máte starost, že by to mohlo být bolestivé, není třeba se obávat. Moderní lékařská kosmetika umí dělat zákroky, které jsou prakticky bezbolestné.

Ještě před pár lety bylo například podstoupení epilace poměrně bolestivou záležitostí. Mnohé ženy tak raději takovéto zákroky nepodstupovaly a šly klasickou cestou, kdy si chloupky na těle depilovaly samy doma. To však bylo neúčinné, neboť nedošlo k jejich trvalému odstranění.

Laserová epilace vás zbaví chloupků zcela bez bolesti

Moderní lékařská kosmetiku, kterou provozují zde, však rázně pokročila. Dnešní metoda, takzvaná laserová epilace, je mnohem méně bolestivou záležitostí. Chloupků v podpaží i na jiných místech těla se zbavíte na velmi dlouhou dobu, navíc laser dokáže odstranit i ty nejmenší chloupky.

Metoda laserové epilace je také nesrovnatelně rychlejší nežli dříve používané postupy. Pro dosáhnutí trvalého efektu, kdy se epilací zbavíte chloupků jednou provždy, je přitom potřeba provést pouze několik zákroků.

Oblíbená procedura pro ženy – zvětšení rtů

Kromě laserové epilace je velmi žádaným odborným kosmetickým zákrokem také procedura, po níž dojde ke zvětšení rtů. Tu, stejně jako laserovou epilaci a mnohé další zákroky, provádí slovenské studio lékařské kosmetiky Cosmed.

Zvětšení rtů je rovněž velmi rychlým a bezbolestným zákrokem, trvá je kolem půl hodiny. Plnější rty pak vydrží až 12 měsíců. Díky tomuto zákroku budou vaše rty plnější a smyslnější.

Moderní lékařská kosmetická centra umí dělat téměř zázraky, a to bezbolestnou cestou. Pokud si i vy chcete dopřát zkrášlení svého těla, navštivte stránky cosmed.sk.

Komerční sdělení

-lod-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!