Módní novinka - trika se suchým zipem

20. srpen 2012  Roman Beneš   komentáře (0)

Na trhu s oblečením se objevila novinka, která je opravdu velmi zajímavá. Jedná se o módní trička nové české značky YourSIGN, která jsou cílena především na mladou generaci, potěšit však mohou prakticky kohokoliv.

foto: yoursign.czfoto: yoursign.cz

Na trhu s oblečením se objevila novinka, která je opravdu velmi zajímavá. Jedná se o módní trička nové české značky YourSIGN, která jsou cílena především na mladou generaci, potěšit však mohou prakticky kohokoliv.

Jedinečnost trik YouRSIGN

Ptáte se, v čem jsou designová trika YourSIGN tak výjimečná a odlišují se od běžných triček, která se lze pořídit v každém obchodu s oblečením? Jsou specifická v tom, že si na nich jejich majitel může vytvořit nápis či obrázek dle svých představ. Princip je přitom velmi jednoduchý. Nápisy, obrázky či piktogramy jsou ze suchého zipu. Chlupatá část suchého zipu je našita přímo na tričku. Na platu, které k tričku dostanete, jsou pak znaky, písmena, obrázky a další symboly. Ty si jednoduše vystřihnete a nalepíte na suchý zip na tričku. Během chvilky si tak vytvoříte zcela originální triko, které nebude mít široko daleko nikdo jiný ve vašem okolí. Plata se symboly, takzvané sucháče, lze navíc postupně dokupovat.

Originální dárek i triko pro firmy

Designová trika YourSIGN se hodí i jako skvělý a originální dárek pro přátele či někoho z rodiny, stejně tak si je můžete objednat jako firemní trika. Samotná trička YourSIGN jsou velmi pohodlná, vyrábějí se z kvalitní bavlny, navíc firma vyrábí také speciální trika z BIO textilu, který neničí životní prostředí a je pro nošení naprosto komfortní.
Trička YourSIGN jsou něčím, co tu dosud ještě nebylo. Sami se přesvědčíte, že si na nich lze vytvořit skutečně stovky nápisů či obrázků. Bude záležet jen na vás, jaké nápisy či obrázky si na triku vyrobíte. Je jasné, že trička YourSIGN se brzy stanou opravdovým hitem. A vy je můžete mít už nyní, pokud si je zakoupíte v internetovém obchodě yoursign.cz. Na výběr jsou trička v mnoha barevných variantách, od klasických barev až po výstřední barvy, která upoutají pozornost okolí již sama od sebe.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!