Módní švýcarské hodinky pro muže i ženy

17. duben 2013  Roman Beneš   komentáře (0)

Když se řekne „Švýcarsko“, většině Čechů se vybaví lahodná čokoláda, sýry, hory, milí lidé a také hodinky. Ano, právě švýcarské hodinky patří již po mnoho desítek let mezi to nejlepší a nejvýznamnější, co z této evropské země vychází.

foto: hodinkywenger.czfoto: hodinkywenger.cz

Když se řekne „Švýcarsko“, většině Čechů se vybaví lahodná čokoláda, sýry, hory, milí lidé a také hodinky. Ano, právě švýcarské hodinky patří již po mnoho desítek let mezi to nejlepší a nejvýznamnější, co z této evropské země vychází.

Kvalita a renomé švýcarských hodinek

Švýcarské hodinky jsou nesmírně populární z několika důvodů. Především kvůli tomu, že tamní výrobci dbají i v dnešní době na vysokou kvalitu. Atraktivní je však i design, kterými se značkové hodinky ze Švýcarska mohou ( až na ojedinělé výjimky) pyšnit.

Tradiční značka Wenger

Klasickým příkladem, že pojem švýcarské hodinky stále žije, je pohled na hodinky značky Wenger. Tato značka byla založena již na konci devatenáctého století, kdy svoji firmu založil pán jménem Paulem Boéchat.
Značka Wenger má věhlas zejména díky výrobě proslulého švýcarského armádního nože- Swiss Army Knife. V současné době však nabízí také například klasické kuchyňské nože či nářadí. Její portfolio pak významně doplňuje hodinky.
Hodinky Wenger se vyrábějí v mnoha kolekcích pro muže i ženy. Vyznačují se velmi módním designem, navíc kromě základních funkcí disponují i řadou doplňků, které z nich dělají skutečně výjimečné kousky.

Kolekce hodinek Wenger Commando

Velmi pěknou kolekcí je Wenger Commando. Tato kolekce je určena především pro sportovně založené muže a ženy, obecně lidi, kteří mají rádi spojení eleganci a praktičnosti. Kromě ukazatele času mají hodinky z kolekce Wenger Commando několik přídavných funkcí, které lze využívat během každodenního nošení.
Hodinky tradiční švýcarské značky Wenger patří k tomu nejlepšímu, co se k nám z alpské země dostává. Je skvělé, že si dnes může tyto jedinečné hodinky pořídit opravdu každý z vás. Zakoupit je lze u autorizovaného prodejce této značky v ČR- v eshopu hodinkywenger.cz.

Komerční sdělení

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!