Náušnice, které stojí za hřích

14. únor 2012  Komerční sdělení   komentáře (0)

Ráda se zdobíte? Hledáte nové náušnice, které by oživily váš out-fit? Pak jste na správné adrese! Podívejte se na 5 náušnic, které stojí za hřích

Náušnice, které stojí za hříchNáušnice, které stojí za hřích

Ráda se zdobíte? Hledáte nové náušnice, které by oživily váš out-fit? Pak jste na správné adrese! Podívejte se na 5 náušnic, které stojí za hřích

Není snad ženy a dívky, která by neměla ráda šperky a bižuterii. Ozdoby, jako jsou náramky, přívěsky nebo řetízky, dokážou zázraky. Z nudného modelu mohou ihned vykouzlit nápaditý out-fit. Stačí si jen dobře vybrat. Dnes se podíváme na náušnice...

American Pie

Náušnice
Náušnice

Malé pecky, které se budou hodit na rockový koncert, párty nebo třeba zahradní grilování. Hodí se k džínám a tričku ve stylu staré dobré Ameriky.

Andílek

Náušnice
Náušnice

Pecky, které ocení všechny dívky s kouskem ďábla v těle. Noste je klidně ke střeštěnému a barevnému oblečení. Černobílá kombinace pak lépe vynikne.

Ve znamení

Náušnice
Náušnice

Nejen přívěšky se symbolem znamení, ale také náušnice. Vyberte si ty správné (a budete mít třeba skvělý dárek pro kamarádku).

Posviťte si

Náušnice
Náušnice

Extravagantní náušnice, které patří jen pro odvážné. Zazáříte s nimi na párty nebo na diskotéce. Slaďte je se zbytkem out-fitu - oblečte třeba stříbrný top a černé kalhoty, na nohy růžové střevíce.

Klasika a elegance

Náušnice
Náušnice

Nejen extravagance je třeba. Jsou události, jako je maturita, promoce nebo ples, kde potřebujete být za královnu, princeznu a za dámu. Vyberte si proto elegantní střízlivé náušnice. Swarovski je klasikou.

Náušnice najdete na http://www.top-nausnice.cz

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!