Nejoblíbenější spodní prádlo nejen na spaní

13. leden 2012  Komerční sdělení   komentáře (0)

Spodní prádlo zůstává po většinu dne skryto pod vrstvou dalšího oblečení. Nicméně jsou chvíle, kdy ho odhodíme a odkryjeme, co nosíme pod džínami a svetrem. V takové situaci jsme pak rádi, že na sobě máme kvalitní a slušivé spodní prádlo.

Nejoblíbenější spodní prádlo nejen na spaníNejoblíbenější spodní prádlo nejen na spaní

Spodní prádlo zůstává po většinu dne skryto pod vrstvou dalšího oblečení. Nicméně jsou chvíle, kdy ho odhodíme a odkryjeme, co nosíme pod džínami a svetrem. V takové situaci jsme pak rádi, že na sobě máme kvalitní a slušivé spodní prádlo.

Spodní prádlo, které sluší

Pro chvíle, které patří jen vám a vašemu partnerovi, volte slušivé a třeba i lehce dráždivé prádlo. Třeba takové, které je vyrobeno ze saténu.

Spodní prádlo pro vaše intimní chvíle může být klidně odvázané. Co se týká barev, vynechejte nudnou bílou. Sáhněte třeba po tajemné černé, provokativní červené nebo sexy fialové.

Spodní prádlo na spaní

Jsou dny, kdy chceme v posteli hlavně relaxovat, odpočívat, spát. Proto se vyplatí pořídit si pohodlné spodní prádlo na spaní. Jestliže nemusíte dámské noční košile, zvolte dámské pyžamo.

Kabátek i kalhoty od dámského pyžama mohou být velice sexy. A navíc jsou pohodlné. Dámské pyžamo nosila už Coco Chanel, jedna z nejznámějších světových návrhářek.

Na plavky myslete už nyní

Je sice ještě stále zima, ale už nyní se vyplatí myslet na nové plavky. V zimě je navíc můžete pořídit se slevou.

Plavky vybírejte nejen s ohledem na jejich střih, ale také na pohodlí. Obecně platí, že dvoudílné plavky sluší štíhlejším a mladším ženám. Dvoudílné plavky zase dobře skryjí špíčky kolem pasu a sáhnout by po nich měly starší dámy.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!