Neobvyklý second hand online unimoda.cz vás zaujme

20. prosinec 2016  Roman Beneš   komentáře (0)

Ať už máte na starosti shánění vánočních dárků nebo dárků k narozeninám, oblečení nikdy není špatnou volbou. Ale kupovat oblečení, za které musíte utratit půl království, zkrátka nikdy není úplně dobré. Proč tedy nezkusit nakoupit na serveru, jakým je třeba unimoda.cz?

Neobvyklý second hand online unimoda.cz vás zaujmeNeobvyklý second hand online unimoda.cz vás zaujme

Ať už máte na starosti shánění vánočních dárků nebo dárků k narozeninám, oblečení nikdy není špatnou volbou. Ale kupovat oblečení, za které musíte utratit půl království, zkrátka nikdy není úplně dobré. Proč tedy nezkusit nakoupit na serveru, jakým je třeba unimoda.cz?
Pobavíte se nakupováním v holandské aukci (cena klesá, a když klesne na vaší nabídku, je to vaše), seženete kvalitní značky převážně ze západních zemí a ještě ušetříte hromady peněz.

Takových projektů na světě moc nenajdete. Nerad bych si vymýšlel nesmysly, ale minimálně v Česku jsme jediný takový second hand.

Jak na to? Možností je víc, samozřejmě nemusíte nakoupit v aukčním systému, zboží můžete vykoupit hned. Cena je i tam dobrá, ale pokud se nezúčastníte aukce, přijdete o možnost ještě větší slevy. A pokud do aukce chcete, nejlepší možností je nabít si kredit na váš Unimoda účet. Kredit se rovná počtu koruna a můžete s ním přihazovat do aukce jak je libo.
Funguje nám samozřejmě taky systém rezervace, tam si za cenu konkrétního zboží v kreditech můžete věc rezervovat až na 7 dní. Pak to ale musíte koupit, jinak vám vrátíme kredit a rezervace se zruší.

Úplně nejlepší na tom je, že jsme relativně čerství, takže máme prozatím menší skupinu zákazníků, což je výborná příležitost pro vás! Právě teď můžete v aukci dostat ty největší slevy, protože je spousta těch, na který nikdo nepřihazuje. Je to zkrátka boží systém, kterej by bylo hřích nevyzkoušet.

No tak na co ještě čekat? Odkaz je nahoře, ale abyste nemuseli znova tam, dám ho i dolů (www.unimoda.cz). Ale teď už vám nic nebrání! Vzhůru na lov nejrůznějšího oblečení, které je navíc skoro zdarma!

Potěšte své příbuzné, děti, bratry, sestry, babičky, dědečky, maminky, tatínky, strýčky a tetičky, sousedy, kohokoliv! Unimoda nabízí zkrátka takový výběr, že je úplně jedno, jestli jste policista, popelář nebo prezident, vyberete si a budete se těšit na další nákup!

Těšíme se, až vás uvidíme :-)

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 2.5 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!