Nošení pánské kravaty se řídí jistými pravidly, která nelze opomenout

13. leden 2013  Roman Beneš   komentáře (0)

Ke každému správnému gentlemanovi nepochybně patří také volba slušivého oblečení, které si na sebe vezme do společnosti. Muži o sebe často příliš nedbají a neřeší to, co si na vezme vezmou. To je ale určitě špatně, mělo by tomu být přesně naopak. Muži by měli dbát o svůj zevnějšek a oblečení volit podle toho, do jaké společnosti vyrážejí. Volné oblečení ve sportovním stylu nebo klasické džíny s tričkem asi nebudou tou nejlepší volbou ve chvíli, kdy muž vyráží do divadla, na setkání s obchodními partnery nebo třeba na nějakou slavnostní akci. V těchto případech je takřka nezbytné sáhnout po obleku s kravatou.

Nošení pánské kravaty se řídí jistými pravidly, která nelze opomenoutNošení pánské kravaty se řídí jistými pravidly, která nelze opomenout

Ke každému správnému gentlemanovi nepochybně patří také volba slušivého oblečení, které si na sebe vezme do společnosti. Muži o sebe často příliš nedbají a neřeší to, co si na vezme vezmou. To je ale určitě špatně, mělo by tomu být přesně naopak. Muži by měli dbát o svůj zevnějšek a oblečení volit podle toho, do jaké společnosti vyrážejí. Volné oblečení ve sportovním stylu nebo klasické džíny s tričkem asi nebudou tou nejlepší volbou ve chvíli, kdy muž vyráží do divadla, na setkání s obchodními partnery nebo třeba na nějakou slavnostní akci. V těchto případech je takřka nezbytné sáhnout po obleku s kravatou. Kromě samotného obleku je přitom důležité dbát také na výběr vhodné košile a právě kravaty, která musí s košilí i oblekem dokonale ladit. Právě na výběr kravaty se zaměřím v následujících řádcích.

Pravidla pro nošení kravat

Nošení pánské kravaty se řídí určitými pravidly. V první řadě je potřeba zmínit, že bychom měli používat vždy kvalitní kravaty z bavlny, případně pak alespoň z kvalitních umělých tkanin či mikrovlákna. Pánská kravata je poměrně výrazným doplňkem a její špatná volba může zhatit celou naši snahu o to, abychom na veřejnosti vypadali dobře a elegantně. Důležitá je však také volba vhodné barvy kravaty. Mnozí pánové se domnívají, že použití luxusní kravaty jim usnadní rozhodování, jakou barvu zvolit, to však rozhodně není pravdou. Barvu kravaty je nutné volit dle příležitosti, pro jakou ji použijeme a také dle košile a obleku, který zvolíme. Naprostým fiaskem je kupříkladu situace, kdy si muž na oslavu nebo obchodní jednání vezme černou či hnědou kravatu. Černá kravata s totiž nosí jen při smutečních příležitostech, na pohřby apod., hnědá je zase spíše pro volné vycházky někde na venkově. Pozor si musíme dát také na pestré barvy, které nejsou příliš vhodné při důležitějších situacích ( obchodním jednání apod.).

Kravaty a košile Binder de Luxe

Luxusní kravaty a košile Binder de Luxe patří mezi to nejlepší, co lze v daném odvětví módy v tuzemských obchodech zakoupit. Jde o kravaty a košile italského designu, které se hodí pro různé příležitosti. Kromě špičkového materiálu u nich lze vyzdvihnout také jejich objemnost, lesk a dokonalou přilnavost. Jedná se také o kravaty, které jsou sice luxusní, nicméně dají se pořídit za velmi rozumné ceny.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!