Odpadkové koše: Luxusní doplněk domácnosti

30. září 2011  Komerční sdělení   komentáře (0)

Máte novou kuchyň nebo pracovnu a jste na ni náležitě hrdé. Jenže vám to kazí ten zpropadený koš, bez kterého se ale prostě neobejdete. Co s tím? Řešením jsou luxusní odpadkové koše, za které se opravdu stydět nebudete.

Odpadkové koše: Luxusní doplněk domácnostiOdpadkové koše: Luxusní doplněk domácnosti

Máte novou kuchyň nebo pracovnu a jste na ni náležitě hrdé. Jenže vám to kazí ten zpropadený koš, bez kterého se ale prostě neobejdete. Co s tím? Řešením jsou luxusní odpadkové koše, za které se opravdu stydět nebudete.

Koš jako doplněk? Jde to!

Už dávno neplatí, že koš je jakási nevzhledná umělohmotná nádoba, která páchne. Moderní koše jsou barevné, ladné, luxusní. Nejsou to jen nezbytné nádoby na odpadky, ale také skvělé doplňky domácnosti.

Nerezové koše

Elegantní řešení představují nerezové koše, které upotřebíte v kuchyni. Nerezové koše s víkem se perfektně hodí k moderní kuchyňské lince. Pokud máte barevnou kuchyň, budou s ní nerezové koše perfektně kontrastovat.

Nerezové koše se ale mohou stát i dominantou pracovny. A co navíc, nemusíte je používat pouze jako odpadkové koše – skvělým nápadem je využít je třeba na odkládání deštníků. Pak vám budou parádu dělat třeba i v chodbě.

Samozhášecí koše

Samozhášecí koše jsou velice praktické a využije je nejen rodina s malými dětmi. Znáte to – špatně sfouknete sirku, kterou si zapalujete svíčku, a malér je na světě. Samozhášecí koše jsou k dostání v různých barevných variantách a hodí se nejen do kuchyně, ale také třeba do dětského pokoje.

Retro koše

Retro frčí v řadě oblastí a nevyhnulo se ani košům. Chcete mít doma odpadkový koš podobný tomu, který si pamatujete z dětství? Tak směle do toho! Na výběr máte opravdu zajímavé retro odpadkové koše – do kuchyně si kupte třeba žlutý a do pracovny růžový. Bude to legrace.

Koše na tříděný odpad

Pokud dbáte na životní prostředí a vaše domácnost se řadí k těm zeleným, nesmí vám chybět koš na tříděný odpad. Je to velice praktické zařízení, které může i dobře vypadat, pokud sáhnete po variantě z nerezu.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!