Pomůže proti vráskám kyselina hyaluronová?

12. leden 2012  Komerční sdělení   komentáře (0)

V boji proti vráskám se objevil nový hit. Jmenuje se kyselina hyaluronová. Jak funguje? A může vám opravdu pomoci? Nejde jen o další reklamní trik, který toho hodně slibuje a skutečné výsledky nepřinese?

Pomůže proti vráskám kyselina hyaluronová?Pomůže proti vráskám kyselina hyaluronová?

V boji proti vráskám se objevil nový hit. Jmenuje se kyselina hyaluronová. Jak funguje? A může vám opravdu pomoci? Nejde jen o další reklamní trik, který toho hodně slibuje a skutečné výsledky nepřinese?

Můžete si na sebe obléct poslední model do Gucci nebo Chanel. Pokud ale nebudete mít upravené vlasy a pleť, bude to v podstatě k ničemu. Správná péče o pleť se rozhodně vyplácí. Posledním hitem v boji proti vráskám je kyselina hyaluronová.

Jak kyselina hyaluronová pomáhá?

Tu si pokožka vytváří sama. Kyselina hyaluronová pleť správně vyživuje a hydratuje. Tím, jak nám přibývá let, pokožka stárne, už není tak aktivní a nevytváří si tolik látek, které by proti stárnutí bojovaly.

Proto je nutné je pleti dodat. Jednou z těchto účinných látek je právě kyselina hyaluronová. V běžných krémech jí však bohužel moc není. Je proto třeba porozhlédnout se po speciálních přípravcích, které kyselinu hyaluronovou obsahují.

Výhody používání kyseliny hyaluronové

  • hydratuje pleť zevnitř
  • snižuje výskyt jemných vrásek
  • sjednocuje barevný tón pleti

Pro koho je kyselina hyaluronová určena?

Přípravky obsahující kyselinu hyaluronovou by měli do pravidelné péče o pleť zařadit ženy i muži nad 25 let. V této době totiž začíná pleť pomalu stárnout a objevují se první vrásky.

Na trhu najdete například Jalusint. Jde o vysoce účinné sérum s obsahem kyseliny hyaluronové. Tento přípravek se používá jednou denně – ideálně večer před spaním.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!