Pořiďte si nové spodní prádlo

8. říjen 2012  Roman Beneš   komentáře (0)

Chystáte se nakoupit nové spodní prádlo, neboť vám již nevyhovuje či dosluhuje to, které nyní používáte? Kvalitní spodní prádlo můžete zakoupit například v internetovém obchodě moje-pradlo.cz.

Pořiďte si nové spodní prádloPořiďte si nové spodní prádlo

Chystáte se nakoupit nové spodní prádlo, neboť vám již nevyhovuje či dosluhuje to, které nyní používáte? Kvalitní spodní prádlo můžete zakoupit například v internetovém obchodě moje-pradlo.cz.
Zmíněný eshop nabízí spodní prádlo pro ženy od známých značek. Zakoupit zde můžete dámské kalhotky - klasické, bokové, stahovací, ale také módní tanga či sportovní a funkční kalhotky. Dále si zde můžete vybrat také podprsenky.

Správný výběr podprsenky

Při výběru podprsenky v eshopu je potřeba si nejprve ujasnit několik věcí. Obvykle znáte svojí velikost, nicméně vždy je lepší se raději přeměřit, a to tak, že si změříte obvod těsně pod prsy. Při měření je potřeba vydechnout. Číslo, které vám vyjde, pak zaokrouhlete směrem dolů. Vzniklé číslo by pak mělo být měřítkem při výběru vhodné podprsenky. Dalším kritériem je výběr podprsenky podle velikosti košíčku a také šířce ramínek. Ramínka by neměl být příliš úzká, mohla by vás při nošení tlačit, případné oděrky by pak mohly způsobit třeba i kožní problémy. Velikost košíčků pak záleží na bujnosti vašeho poprsí.

Erotické prádlo, košilky

Eshop moje-pradlo.cz kromě podprsenek a kalhotek nabízí i další lukrativní spodní prádlo. Pořídit si zde můžete třeba i luxusní erotické prádlo, které jistě potěší vašeho přítele či manžela. Dále jsou v nabídce korzety, pyžama či košilky. Celkem je na výběr z více než 5.000 položek spodního prádla, vše v nejvyšší kvalitě. Při objednávce nad 1.000 kč navíc nemusíte platit za dopravu, při případné výměně zboží není účtováno poštovné. Při vracení zboží od vás obchod v žádném případě nebude vyžadovat žádné poplatky navíc, nemusíte se bát ani jiných sankcí. Nákup spodního prádla v eshopu moje-pradlo.cz se zkrátka vyplatí.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!