Powar balance: Náramek pro krásu i zdraví

12. říjen 2011  Komerční sdělení   komentáře (0)

Hledáte zajímavý dárek pro svoji ženu, přítelky, sestru nebo kamarádku? Už jste slyšeli o balančním náramku power balance? Jde o moderní doplněk, který bude ženám slušet a navrátí jim energii. Zajímavé, že?

Powar balance: Náramek pro krásu i zdravíPowar balance: Náramek pro krásu i zdraví

Hledáte zajímavý dárek pro přítelkyni, manželku, sestru nebo kamarádku? Už jste slyšeli o balančním náramku power balance? Jde o moderní doplněk, který bude ženám slušet a navrátí jim energii. Zajímavé, že?

Stěžuje si vaše žena, že je často unavená a bez energie? Nebo vaše přítelkyně jede na plný výkon, sportuje, pracuje a vy se obáváte o její zdraví? Ženy jsou v dnešním světě v jednom kole a často jim chybí energetická rovnováha. Tu jim navrátí geniální náramek Power Balance

Balanční náramek: O co jde?

Náramek Power Balance využívá nové technologie pracující na bázi hologramů, jež kladně působí na energetické pole každého člověka a vyrovnávají jeho energetickou bilanci.

Co to znamená? Žena, která bude nosit balanční náramek, bude mít vyrovnanou energii, bude spokojená, bude se cítit svěže.

Jak Power Balance funguje?

Power Balance využívá speciální technologie a znalosti toho, že lidské tělo funguje podobně jako baterie, kde dochází k různým fyzikálním a chemickým procesům. Balanční náramek vyrovnává v lidském těle energii a vchází z toho, že ideální lidská frekvence je asi 7,8 Hz.

Power Balance jako módní doplněk

Náramek Power Balance je silikonový a prodává se v různých barvených provedeních – černé, modré, růžové, červené. Můžete své ženě jako dárek k Vánocům koupit jeden z těchto barvených náramků – anebo jich může najít pod stromečkem hned několik, aby je mohla nosit k různým modelům a outfitům.

Balanční náramek se hodí jak ke sportovním, tak společenským outfitům, pokud ho zvolíte v decentnější černé barvě. Navíc silikonové náramky jsou dnes v módě a neměli by chybět ve sbírce doplňků žádné moderní ženy.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!