Prodloužení řas: Bezpečně a efektivně

26. září 2011  Komerční sdělení   komentáře (0)

Vybrat si správnou řasenku je někdy fuška. Nedokonalé kartáčky, zasychající náplň nebo dokonce alergické reakce. A pak se často stává, že naše řasy trpí, jsou oslabené. Co s tím?

Prodloužení řas: Bezpečně a efektivněProdloužení řas: Bezpečně a efektivně

Vybrat si správnou řasenku je někdy fuška. Nedokonalé kartáčky, zasychající náplň nebo dokonce alergické reakce. A pak se často stává, že naše řasy trpí, jsou oslabené. Co s tím?

Snad každá žena touží po hustých a dlouhých řasách. Ne všem je to ale dáno. Některé se proto uchýlí k umělému prodloužení řas, které s sebou sice nese určité výhody (nepotřebujete řasenku), ale také nevýhody (nutné neustálé doplňování, zátěž pro pravé řasy).

Prodloužení řas bez lepení umělých řas

Existuje ale i jiné řešení – jmenuje se Renokin Lash Lash. Jde o kapky pro řasy nové generace, která využívá látky Renokin, kterou najdete třeba i v přípravcích na podporu růstu vlasů.

Přípravek Renokin Lash Lash využívá technologii nanokapslí a biomimetických peptidů. Díky tomu prodlouží a zahustí vaše řasy. Dodá jim pevnost a celkově je ozdraví.

Vaše řasy se tedy stanou delšími a hustými bez nutnosti toho, abyste musela zajít do kosmetického salónu a nechat si je prodloužit. Navíc látka Renokin podpoří také růst vašich řas.

Je Renokin Lash Lash bezpečný?

Otázka, která napadne snad každou z nás – je to bezpečné, nehrozí nám žádná alergická reakce? Podle výrobce je přípravek Renokin Lash Lash bezpečný a nemá žádné vedlejší účinky.

Využít ho mohou ženy i muži, a to nejen k prodloužení řas, ale také třeba k ozdravění obočí. Výsledky by měly být viditelné už během jednoho měsíce.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!