Recenze kosmetiky: Zkušenosti čtenářek

13. březen 2012  Komerční sdělení   komentáře (0)

Každá žena dobře ví, jak je těžké vybrat tu správnou řasenku, rtěnku, tvářenku nebo make-up. Na trhu se co chvíli objeví nový kosmetický výrobek. Často nás na něj také lákají masivní reklamy. A často jsme také zklamané.

Recenze kosmetiky: Zkušenosti čtenářekRecenze kosmetiky: Zkušenosti čtenářek

Každá žena dobře ví, jak je těžké vybrat tu správnou řasenku, rtěnku, tvářenku nebo make-up. Na trhu se co chvíli objeví nový kosmetický výrobek. Často nás na něj také lákají masivní reklamy. A často jsme také zklamané.

Přečíst si nezávislou recenzi kosmetiky je proto více než výhodné. Největší komunitní server pro ženy v České republice Omlazeni.cz proto spustil novou sekci Recenze kosmetiky. Najdete v nich recenze řadu kosmetických výrobků od recenze parfémů, řasenek až po recenze rtěnek a další a zkrášlovací kosmetiku.

Recenze kosmetiky od čtenářek

Nejde o žádnou skrytou reklamu, za kterou si platí firmy a která pro ně vychází pozitivně, ačkoli účinky kosmetiky vůbec nemusí být takové, jak se píše. Na portále Omlazeni.cz píšou recenzi samy čtenářky!

Recenzují kosmetiku, se kterou mají dlouhodobé zkušenosti. Podělí se s vámi o jejich výhody a nevýhody, o to, zda byly spokojené nebo ne. Kromě zkušeností s kosmetikou zde najdete také informace o ceně nebo o kvalitě produktu, která je hodnocena číselně – od 1 (nejhorší kvalita) do 5 (nejlepší kvalita).

Podělte se o zkušenosti s kosmetikou

Do hodnocení kosmetiky se můžete pustit také vy! Podělte se s ostatními o zkušenosti s konkrétním kosmetickým produktem. Dejte světu vědět, s čím jste spokojena a co vám naopak nevyhovuje.

Možná tím pomůžete některé jiné ženě nebo dívce, která si podle vašeho tipu vybere kvalitní kosmetiku nebo se naopak vyhne takové, která by jí mohla uškodit.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!