Riflové košile letí

25. březen 2014  Roman Beneš   komentáře (0)

Riflové oblečení bylo v módě hlavně koncem minulého století. Riflové džíny, trička a bundy byly tehdy neuvěřitelně populární. Kdo na sobě neměl alespoň nějaké oblečení z tohoto materiálu, jako by nežil. I dnes ale dokáže zaujmout.

Zdroj: i-moda.czZdroj: i-moda.cz

Riflové oblečení bylo v módě hlavně koncem minulého století. Riflové džíny, trička a bundy byly tehdy neuvěřitelně populární. Kdo na sobě neměl alespoň nějaké oblečení z tohoto materiálu, jako by nežil. Dnes už se sice netěší takové oblibě, ale dá se říci, že se opět vrací do módy.

Skvělé oblečení pro volný čas

Velmi působivé je například pánská riflová košile, kterou můžete vidět na obrázku. Jde o košili, která je ideální pro nošení ve volných chvílích. Když jde člověk do města za zábavou, případně nemusí nutně mít oblek s kravatou.

Pohodlný materiál, který vydrží

Riflová košile má velmi příjemný vzhled, což jistě sami uznáte už jen při pouhém pohledu na fotografii. Kromě toho ale musím uznat, že je i navíc velmi pohodlná. Materiál není nijak drsný, jak si možná někteří z vás řeknou. Je tomu spíše naopak, košile je pohodlná, člověk se v ní cítí opravdu komfortně.

Výhodou u riflového oblečení, tedy i u této košile, je navíc fakt, že oproti jiným materiálům vydrží mnohem déle. Nosit ji tak můžete klidně i několik let, aniž by došlo k jejímu viditelnému seprání či jinému poškození.

Praktické kapsy na hrudníku

To spatřuji jako jednu z největších výhod riflového oblečení obecně. Tato košile je navíc praktická tím, že má na hrudníku kapsy, do nichž si můžete vložit různé drobné předměty.

Asi už nikdy nebude riflové oblečení tak rozšířené jako v minulosti. Pokud si ale vezmete na sebe, určitě nebudete OUT z hlediska módy. Už jen tím, že jej nenosí tolik lidí, se budete lehce vyjímat, což rozhodně není na škodu.

Osobně si myslím, že taková riflová košile s moderním střihem je pro volný čas lepší nežli obyčejné tričko. Tím, že má navíc dlouhé rukávy, se dá použít i v době, kdy venku přeci jen není takové vedro. I to lze brát jako drobnou výhodu.

Jaký názor máte vy na riflovou košili a riflové oblečení obecně? Také vám přijde pohodlné a praktické, nebo si myslíte, že patří spíše do minulosti?

Fotografie převzata z www.i-moda.cz

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!