Šátky a šály: Oživte svůj outfit!

4. srpen 2011  Komerční sdělení   komentáře (0)

Už žádná nuda! Pořiďte si do zásoby šátky a dejte svým každodenním outfitům nový rozměr. Šátky a šály jsou moderní a naděláte s nimi spousty parády.

Šátky a šály: Oživte svůj outfit!Šátky a šály: Oživte svůj outfit!

Už žádná nuda! Pořiďte si do zásoby šátky a dejte svým každodenním outfitům nový rozměr. Šátky a šály jsou moderní a naděláte s nimi spousty parády.

Když se řekne šátek, nepředstavujte si babičku s uvázaným šátkem na hlavě. Takové šátky skutečně nemáme na mysli.

Šály a šátky jsou žádaným a moderním doplňkem, který by neměl chybět v šatníku žádné dívky ani ženy. Nenamítejte, že šátek neumíte nosit, že se k vám nehodí, že nevíte, k jakému oblečení ho nosit…

Šátky a šály
Šátky a šály

Jak nosit šátek?

Je to jednoduché. Šátek si můžete elegantně a volně obtočit kolem ramen. Nebo ho přeložte napůl, dejte kolem krku a konce šátku provlečte „očkem“, jež vám po přeložení šátku vznikne.

Šátky a šály
Šátky a šály

Čtvercový šátek zase můžete přeložit tak, aby vám vzniknul trojúhelník a ten si uvažte kolem krku. Takto se nosí především tzv. arabský šátek, kterému se také říká šátek arafat.

A co šála? Nejen na zimu!

Šálu máme spojenou hlavně se zimou. Tu pletenou a teplou jistě. Ale jemné šály mohou být i elegantním doplňkem každé ženy. Stačí je barevně sladit s vaším outfitem a přehodit je třeba pře ramena, což oceníte v chladnějších letních večerech.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!