Školní batohy pro každého školáka

21. červenec 2011  Komerční sdělení   komentáře (0)

Jsou prázdniny, tak kdo by myslel na školu? Vždyť září je až za tak dlouhou dobu… Jenže rodiče moc dobře ví, jak rychle čas utíká a že za chvíli už bude třeba přemýšlet nad nákupem školních potřeb. A co školní batoh? Nebude váš školák potřebovat nový?

Školní batohy pro každého školákaŠkolní batohy pro každého školáka

Jsou prázdniny, tak kdo by myslel na školu? Vždyť září je až za tak dlouhou dobu… Jenže rodiče moc dobře ví, jak rychle čas utíká a že za chvíli už bude třeba přemýšlet nad nákupem školních potřeb. A co školní batoh? Nebude váš školák potřebovat nový?

Doby, kdy byly k dostání školní batohy jen v omezeném množství a všechny si byly dost podobné, jsou již dávno pryč. Nabídka školních batohů na trhu je široká. To je jistě dobře – výběr je velký, ale zas nám trochu dělá problém zvolit si ten správný školní batoh.

Školní batohy od českého výrobce

Možná nemáte příliš dobrou zkušenost s levnými batohy od čínských výrobců a rádi byste svému školákovi koupili batoh, co opravdu něco vydrží. Batohy od české značky Bagmaster mohou být tím správným řešením pro vás.

Batohy Bagmaster myslí na menší i větší školáky. Pro první stupeň jsou určeny školní batohy Bagmaster DOG, které jsou barevnější a zdobí je roztomilý pejsek. Tento školní batoh je dostatečně rozměrný, takže se do něho vejdou bez problémů všechny školní pomůcky i svačina. Navíc je opatřen reflexními prvky pro lepší viditelnost.

Školní batohy pro větší školáky

Odrostlejší školáci už dávají přednost decentnějším barvám i designu. Pro ně je určen například školní batoh Bagmaster NIE 12 B. Jde o tríkomorový a extrémně lehký batoh, do kterého se bez problémů vejde formát A4 a je vybaven celou řadou kapes na všechny nezbytnosti, které váš školák do školy nosí.

Jestliže vaše dítě neudělá ráno bez notebooku, pořiďte mu batoh Bagmaster BPS 03 A s Bartem Simpsonem. Vejde se do něj nejen notebook, ale také učebnice a sešity. Navíc je batoh opatřen reflexními prvky pro lepší viditelnost.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!