Už máte novou kabelku a cestovní kufr?

6. duben 2012  Komerční sdělení   komentáře (0)

K jaru patří obměna šatníku. Často stačí jen zajímavý a netradiční doplněk, který rázem oživí váš outfit. Už máte novou kabelku? A do čeho si zabalíte věci na dovolenou? Nepotřebujete náhodou nový kufr?

Už máte novou kabelku a cestovní kufr?Už máte novou kabelku a cestovní kufr?

K jaru patří obměna šatníku. Často stačí jen zajímavý a netradiční doplněk, který rázem oživí váš outfit. Už máte novou kabelku? A do čeho si zabalíte věci na dovolenou? Nepotřebujete náhodou nový kufr?

Kabelka pro každou dámu

Kabelky jsou nezbytným doplňkem každé dámy. Do nich schováme nezbytné maličkosti, jako jsou klíče, mobil, rtěnka, zrcátko (a možná snad občas i nějaký milostný dopis). Samozřejmě, že kabelky neplní pouze funkci praktickou – nejsou jen pouhou úschovnou našich věcí, ale také funkci ozdobnou.

Výběr kabelky přizpůsobte okolnostem a příležitosti, kam si ji berete. Do divadla rozhodně nepatří velká kabelka, kterou nosíte do práce. Přednost dejte malému psaníčku, které barevně sladíte se zbytkem vašeho oblečení.

Peněženky dámské i pánské

Ať už vyděláváte málo nebo hodně (a kdo by nechtěl vydělávat více, že), bez peněženky se neobejdete. Investice do kožené kvalitní peněženky se rozhodně vyplatí.

Bohužel se často setkáváme s tím, že lidé z kapsy vytáhnou ošuntělou textilní peněženku, kterou mají už od mládí. Když v takové peněžence schovává finance elegantní džentlmen v obleku, asi něco není v pořádku. Proto neváhejte a vyměňte svoji starou peněženku za novou. Alespoň se pak nebudete muset stydět, až budete sedět v luxusní restauraci a číšník vám předloží s poklonou účet.

Kufry a cestovní tašky

Doba dovolených se blíží. Jste na letní čas připraveni? Možná už máte vybraný zájezd, ale budete mít do čeho si zabalit šortky, trička, ručník a plavky? Nenechávejte nic náhodě a pořiďte si nové cestovní kufry už nyní. Ušetříte si pak čas a možná i peníze.

Pro dámu se bude hodit lehký kufr – například na kolečkách. Oblíbené jsou také barevné plastové kufry, které si snáze na letišti poznáte (i přesto si je označte třeba mašličkou). A samozřejmě – šťastnou cestu!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!