Zdravá přírodní kosmetika

4. červen 2012  Roman Beneš   komentáře (0)

Na jaře vypadá je naše pokožka hodně unavená z dlouhého zimního období a je potřeba se o ni mnohem důkladněji starat. Většina kosmetických firem proto má ve svém portfoliu speciální jarní kosmetiku, která je mnohem intenzivnější a dokáže pokožce a vlasům navrátit zpět ztracenou vitalitu a zdraví. Kromě toho, že na jaře musíme svou pokožku hýčkat skutečně kvalitní a intenzivnější kosmetikou, je vhodný čas také opustit různé syntetické produkty a vybrat si účinnou přírodní kosmetiku.

foto: countrylife.czfoto: countrylife.cz

Na jaře vypadá je naše pokožka hodně unavená z dlouhého zimního období a je potřeba se o ni mnohem důkladněji starat. Většina kosmetických firem proto má ve svém portfoliu speciální jarní kosmetiku, která je mnohem intenzivnější a dokáže pokožce a vlasům navrátit zpět ztracenou vitalitu a zdraví.
Kromě toho, že na jaře musíme svou pokožku hýčkat skutečně kvalitní a intenzivnější kosmetikou, je vhodný čas také opustit různé syntetické produkty a vybrat si účinnou přírodní kosmetiku.

Co je přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika je druhem kosmetiky, který neobsahuje žádné konzervanty, umělá barviva či různé syntetické látky. Ty tělu rozhodně neprospívají, ba naopak jej v dlouhodobém horizontu spíše zatěžují. Přírodní kosmetika je naopak vyvážená a tím pádem pro naši pokožku a vlasy i mnohem zdravější. Pakliže máme jen mlhavou představu o tom, co se vlastně pod pojmem přírodní kosmetika skrývá, pak vězte, že jde o kosmetiku, která je vyráběna z čistě přírodních surovin, a to zejména rostlinných složek, které mají vysoký obsah potřebných hydratačních látek, antioxidantů a nezbytných vitamínů. Při výrobě přírodní kosmetiky nedochází k zatěžování životního prostředí, i obaly na tuto kosmetiku jsou vyráběny z recyklovatelných materiálů.

Kosmetické přípravky

Přírodní kosmetika dnes nabízí prakticky kompletní škálu produktů, které se do oblasti kosmetiky dají zařadit. Vyzkoušet si tak můžete kupříkladu přírodní mýdla, která jsou vhodná pro každodenní použití a jsou k lidské pokožce mimořádně šetrné. Dále se vám určitě budou hodit různé sprchové gely, masážní oleje, tělová másla či šampony na vlasy.

Ekologická drogerie

Ekologická drogerie neobsahuje žádné složky, které jsou z ropy, což je běžné u ostatního drogistického zboží. Díky tomu nejen dopřejete svému tělu skutečně to nejlepší, ale také pomáháte snížit negativní vlivy na životní prostředí, které jsou při výrobě drogerie i dnes bohužel zcela běžné. Ekologická drogerie navíc není testována na zvířatech, přesto ( nebo právě proto) má naprosto srovnatelné či dokonce lepší účinky nežli běžná drogerie.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!