Zkuste zaručené triky na krásné nehty!

28. březen 2014  Roman Beneš   komentáře (0)

Čeká nás jaro a léto a s nimi přichází i nové módní trendy. Týkají se nejen oblečení a líčení, ale také úpravy nehtů a vy se ptáte, co zrovna poletí v této oblasti? Jaké nehty si nechat na jaře nebo v létě udělat?

Čeká nás jaro a léto a s nimi přichází i nové módní trendy. Týkají se nejen oblečení a líčení, ale také úpravy nehtů a vy se ptáte, co zrovna poletí v této oblasti? Jaké nehty si nechat na jaře nebo v létě udělat? Vždy se snažíte mít nehty upravené a zajímáte se o to, co se zrovna nosí? Dnes se podíváme na tvary, barvy a další tipy a věříme, že vás alespoň trochu inspirujeme, abyste byla na jaře a v létě IN.

Hitem bude červená, modrá, růžová, zelená a žlutá

Jaro a léto evokují zářivé a výrazné barvy a právě takové budou na tato roční období ideální. Notnou dávku inspirace vám mohou dát samotné barvy přírody, např. barva moře, oblohy, trávy, květů, slunce apod. Proto si své nehtíky vybarvěte do modra, zelena, růžova, fialkova, červena nebo žluta. Nebojte se zvolit opravdu výrazné odstíny těchto barev, protože barvičky jsou prostě na místě. Kolekce laků na nehty nabízí paletu krásných odstínů a rozhodně si vyberete takovou barvičku, ke které budete mít blízko. Stále jsou trendy béžová a přírodní tóny, ale pokud chcete být originálnější, zkuste se nebát sytých a výrazných barev.

Fotografie laků na nehty z e-shopu Rajnehtu.cz

Nehty do kulata i hranata

Pokud budete přemýšlet nad tvarem, do popředí se dostávají nehty, které jsou upravené do tvaru mandlí. Nicméně i hranatý tvar nehtů je stále moderní. Záleží na tom, ve kterém se budete cítit lépe. Výhodou oválných nehtů je to, že se mnohem méně lámou, a to platí i v případě gelových nehtů, kdy se vám kousek z hranatých nehtů může přece jen ulomit.

Novinky pro všechny zastánkyně „francie“

Pokud si neumíte představit to, že byste se vzdala své oblíbené francouzské manikúry, i pro vás máme pár tipů, jak tuto klasiku ozvláštnit. Popularita této úpravy nehtů tkví v tom, že nehty působí téměř přirozeně a elegantně. Pokud však chcete trošku změnu, velmi módní jsou okraje barevné s jemným třpytem. Může být růžový, lila nebo tyrkysový či jakýkoli jiný. Novým prvkem francouzské manikúry jsou i bílé okraje nehtů, které nejsou jen na špičce, ale končí až v polovině lůžka.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!