Zvětšení prsou: Kdy a kde si můžete nechat zvětšit prsa?

27. září 2013  Roman Beneš   komentáře (0)

Mnohé ženy jsou nespokojeny s velikostí svého poprsí. Mají nutkavý pocit, že jsou jim malá prsa na překážku v jejich kráse. Pokud se i vy rozhodujete, zda si nechat prsa zvětšit, je dobré nejprve vědět, co metoda zvětšení prsou implantáty, tedy takzv

Zvětšení prsou: Kdy a kde si můžete nechat zvětšit prsa?Zvětšení prsou: Kdy a kde si můžete nechat zvětšit prsa?

Mnohé ženy jsou nespokojeny s velikostí svého poprsí. Mají nutkavý pocit, že jsou jim malá prsa na překážku v jejich kráse. Pokud se i vy rozhodujete, zda si nechat prsa zvětšit, je dobré nejprve vědět, co metoda zvětšení prsou implantáty, tedy takzvaná augumentace, přináší a odkdy je možné ji absolvovat.

Věkové hranice pro zvětšení prsou

V první řadě záleží na vašem věku. Je samozřejmě nelogické, pokud byste chtěla augumentaci podstoupit ve věku, kdy prsa ještě nejsou zcela vyvinuta. Ukončení růstu prsou přitom nastává u většiny žen zpravidla kolem 16 let. Je však jasné, že by zákrok měl být proveden až ve chvíli, kdy jste plnoletá.

Kromě spodní hranice je samozřejmě také potřeba myslet i na horní věkovou hranici. Dnes se o zvětšení prsou zajímají i ženy v pokročilejším věku, neboť tak chtějí dosáhnout mladistvějšího a atraktivnějšího vzhledu.

Horní věková hranice v případě augumentace není nijak pevně stanovena, nicméně záleží především na vašem zdravotním stavu. Měla byste být ideálně zcela zdravá, aby zvětšení prsou nemohlo přispět ke zhoršení zdraví.

Kde provádí augumentaci?

Augumenetaci provádí kupříkladu PLastická chirurgie v Žilině, najdou se i centra v přímo v ČR. Při rozmýšlení, jakou kliniku zvolíte, mějte na paměti nejen cenu zákroku, ale především kvalitu služeb, technické vybavení kliniky a také personál.

Právě v tomto ohledu je považována za velmi solidní zmíněná Plastická chirurgie v Žilině. Ta provádí i další zákroky. Můžete se na ni obrátit i v případě, že chcete provést korekci horní a dolních očních víček. Tato metoda se nazývá blepharoplastika.

Komerční sdělení

-lod-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!