Gumovky nepatří do lesa. Troufnete si na barevné holínky?

2. únor 2011  Jana Poncarová   komentáře (0)

VIDEO! Už nějakou dobu jsou hitem barevné holínky. V českých ulicích se s nimi ale moc nesetkáte. Možná jsou na naše poměry moc barevné. Ale například v Budapešti je nosí nejen mladé dívky, ale i starší ženy!

Gumovky nepatří do lesa. Troufnete si na barevné holínky?Gumovky nepatří do lesa. Troufnete si na barevné holínky?
Reklama

Už nějakou dobu jsou hitem barevné holínky. V českých ulicích se s nimi ale moc nesetkáte. Možná jsou na naše poměry moc barevné. Ale například v Budapešti je nosí nejen mladé dívky, ale i starší ženy!

Barevné holínky jako první uvedla na trh společnost Evercreatures a asi nikoho nepřekvapí, že vznikly v deštivé Británii. Barevné holínky dobyly svět a nosí se po celém světě v ulicích velkoměst.

Jak nosit barevné holínky?

Barevné holínky se hodí k úzkým kalhotám, legínám, ale skvěle padnou i k sukni. Výhodou barevných holínek je, že si je můžete obléci za každého počasí. Jen dávejte pozor, ať se vám v nich nezapaří nohy.

Podívejte se, jak nosit barevné holínky

K dostání jsou různobarevné holínky, ale i holínky s různými motivy. Záleží jen na vás, zda budete mít odvahu obout si růžové holínky, holínky s květinovým vzorem nebo zůstanete u střídmých černých holínek? Anebo holínky nejsou nic pro vás a obujete raději kozačky, baleríny nebo kecky?

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 2.4 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!