O barevných vlasech a umělých nehtech

4. srpen 2011  Jana Poncarová   komentáře (1)

Bojujeme proti šedi a nudě v českých ulicích. Ale i proti nevkusu. Třeba v podobě kýčovitých barevných pruhů ve vlasech nebo pouťových nehtech.

O barevných vlasech a umělých nehtechO barevných vlasech a umělých nehtech
Reklama

Jednou modré, podruhé zelené a někdy červené nebo růžové. Prostě podle nálady... Nic proti umělým nehtům, ale jen těm, co vypadají přirozeně!

Ne každý má to štěstí, že má hezké své přirozené nehty – někomu se lámou, jsou hrbolaté… V takovém případě je asi opravdu lepší překrýt je umělou vrstvou a neobtěžovat jejich nevábným vzhledem okolí.

Laciná krása od pouťových stánků
Laciná krása od pouťových stánků

Ale co ty barvy a cukrátkové ozdoby! Laciná pouťová krása, která se hodí snad tak pro paní na střelnici. Opravdu si chcete nehty zdobit růžovými pruhy, svítivými kamínky a kytičkami?

Vlasová schizofrenie

Trvalá tak nějak postupně z českých ulic mizí a nevidíte ji už ani na osvícených důchodkyních. Díky bohu za tyto šmrncovní dámy.

Bohužel nešvary postihují i generace mladší. Dobře, tolerujme barevné a střeštěné pruhy ve vlasech puberťaček. Mají na to právo a třeba tím vyjadřují svůj postoj (emo styl).

Barevné pruhy u puberťaček tolerujme
Barevné pruhy u puberťaček tolerujme

Na odrostlejších slečnách, třicátnicích nebo čtyřicátnicích ale vypadají divně. A nejde jen o červené pruhy ve světlých vlasech.

Velkým nešvarem, za který by měli kadeřníky zavírat, je tento zjev: polovina vlasů tmavých až černých, polovina vlasů světlých. Tiše takové dámy tolerujte jen v případě, že víte o jejich schizofrenii, kdy jim dělá problém rozhodnout se mezi tím, zda chtějí být blondýnou nebo brunetou.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (1)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Shark-a

středa, 3. srpen 2011
14:55

Souhlas! :D


Napsal: Shark-a [Odpovědět]Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!