Jaro volá po nové kabelce! Které se budou nosit?

To bychom nebyly my, ženy, pokud by nás stále znova a znova nelákala nová kabelka. Přichází jaro a to si přímo žádá nový kousek do sbírky. Tomu říkáme důvod!

Novou sezónu nemůžeme začít se starou kabelkou a taškou, kterou už všichni viděli. A co teď frčí? Víme, se kterou kabelkou uděláte největší parádu, a která se zároveň stane vaší praktickou parťačkou. My jsme si vybrali na e-shopu Ringit.cz, který nabízí obrovské množství světových značek. Podívejte se s námi na TOP kabelky, které nás učarovaly.

Adidas nejen na sport

Říkáte si, že sportovní taška adidas není zrovna to, co hledáte? Ale pozor! adidas vypouští na trh stylové a velmi módní kabelky, které využijete do práce, školy, odpolední kávu, procházky a mnohé další. Značka adidas se již dávno neorientuje pouze na sportovní odvětví. Naopak čím dál více se zaměřuje na běžný každodenní život a my říkáme ANO! Módní kolekce adidas Originals je plná trendy kousků. Naleznete v ní květinové vzory, retro design i kožené elegantní modely.

Smyslná jako Puma

Značka Puma má ve svém repertoáru opravdu luxusní kousky, které se hodí na večerní párty i k decentnímu outfitu do práce. Mezi nejoblíbenější Puma kabelky patří Ferrari modely, které stejně jako světové modely aut ztotožňují luxus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *