Módní trendy na jaro a léto

Co se bude nosit na jaře a v létě 2023? Módní návrháři mají jasno. A co vy? Troufnete si na výrazné proužky, opravdu hodně krátké kraťásky a široké kalhoty a lá 70. léta? Nebo zůstanete u svých cigaretových džín jako já?

Dominantní proužky

Proužky jsou nestárnoucí klasikou a nosí se téměř každé jaro a léto. Rok 2011 ovšem bude přát dominantním proužkům. Proto na chvíli schovejte svoje trička s úzkými proužky a sežeňte si oblečení s výraznými pruhy. Klasickou zůstává bílá a námořnická modř. Proužky se ovšem nebudou nosit jen na tričku. Objeví se i na šatech nebo kloboučkách.

Zvonáče zpět v módě

Rok 2011 je inspirovaný módou 70. let. Pokud budete chtít být „in“ podle módního diktátu, neměly by vám v šatníku chybět zvonáče a široké kalhoty. Možná ještě nějaké objevíte ve skříni své matky.

Návrat této módy se dal očekávat. Téměř všichni už vlastníme úzké kalhoty a módu je nutné obměnit. Oděvnický průmysl přece potřebuje prosperovat.

A navíc, někdo už má prostě plné zuby úzkých kalhot a rád sáhne po rozšířených pohodlných kalhotách.

Ale pozor, abyste zvolili správný střih širokých kalhot! Kalhoty ve stylu 70. let mají zvýšený pas, takže zapomeňte na bokovky i na zvonáče, které letěly v 90. létech a byly charakteristické tím, že obepínaly stehno a rozšiřovaly se až pod kolenem.

Dobrou zprávou pro všechny, které trápí silnější boky nebo větší bříško je, že zvonáče a široké kalhoty tyto nedostatky vyrovnají.

3 tipy, jak nosit zvonové kalhoty

  • Zvonáče musí být dostatečně dlouhé! Krátké zvonáče, které končí nad kotníkem, budou komické.
  • Ke zvonovým kalhotám noste boty na podpatku. Ideálně s platformou!
  • Ke zvonáčům a širokým kalhotám neoblékejte široké košile nebo příliš volná trika. Abyste dorovnali rozšířený vzhled zvonáčů, zvolte naopak obtažený top, popřípadě volnou košili přepásejte širokým páskem, který zvýrazní váš pas, ať nevypadáte jako hastroš, na kterém vše visí!

Co vám na jaře a v létě 2011 nesmí chybět ve skříni?

  • Široké kalhoty s vysokým pasem.
  • Elegantní halenka se širokými rukávy (šitá z hedvábí nebo saténu)
  • Obtažené roláky, které budete nosit zastrčené v kalhotách.
  • Hodně krátké kraťásky, pokud na ně máte postavu a odvahu.
  • Sluneční brýle ve tvaru kočičích očí.
  • Nezapomínejte na výrazné doplňky, jako jsou například velké prsteny, náhrdelníkya korále.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *